صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۳

شماره
۵۶۳۸

امروز: ۲۷ (خرداد) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Jun) 16

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بیمارستان اکباتان هدیه ارزشمند دولت آیت‌الله رئیسی در استان همدان و درمان رایگان کودکان زیر 7 سال در کشور هدیه والای ایشان در حوزه سلامت بود.
به گزارش هگمتانه، محمدمهدی مجذوبی با تبریک و تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی در طول خدمت خود در ریاست جمهوری اتفاقات مهمی را رقم زد و اگر امروز ملت ایران برای از دست دادنش در سوگ نشستند به خاطر خدمات ارزنده و خالصانه این مرد خستگی‌ناپذیر بوده است.
وی با بیان اینکه با همت دولت مردمی در استان همدان نیز اتفاقات خوبی رقم خورد گفت: در سفر رئیس‌ جمهور به استان طی مردادماه 1401 یک‌هزار و 300 میلیارد تومان برای حوزه سلامت پیش‌بینی شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه یکی از پرو‌ژه‌های شاخص که در اعتبارات سفر دیده شده بود، بیمارستان تخصصی و فوق‌تخصصی کودکان اکباتان بود عنوان کرد: اجرای این بیمارستان با گذشت 14 سال از کلنگ‌زنی و آغاز پروژه با روند بسیار کندی مواجه بود که تأمین اعتبار در سفر ریاست جمهوری، خونی تازه به رگ پروژه جاری کرد. وی بیان کرد: با تزریق 350 میلیارد تومان اعتبار، در مدت دو سال پروژه بیمارستان اکباتان به پایان رسید و دی سال 1402 بهره‌برداری شد تا آن اتفاق مهم که سال‌ها مردم همدان در انتظارش بودند، رخ دهد.
مجذوبی بیمارستان اکباتان را هدیه ارزشمند دولت برای استان دانست و گفت: درمان رایگان کودکان زیر 7 سال نیز هدیه‌ای والا برای حوزه سلامت در کشور در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی بود.
به نقل از فارس، وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 272 تخت در 9 طبقه در بیمارستان کودکان اکباتان مستقر شده و بخش‌ بستری، درمانگاهی، اورژانس و... در 28 هزار مترمربع راه‌اندازی شده تا مورد استفاده مردم استان قرار گیرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: