صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۰ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (May) 19

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس کمیسیون فنی عمرانی حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان به همراه اعضای کمیته (اچ اس ای   کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست)  این شورا از پروژه ساختمان چند منظوره در حال ساخت منطقه یک  در کوی شهید مدرس و کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری همدان بازدید کردند.
به گزارش هگمتانه، رئیس کمیسیون فنی عمرانی حمل و نقل و ترافیک شورای شهر همدان در این بازدید ضمن تاکید بر رعایت اصول ایمنی و فنی در اجرای پروژه‌های شهری گفت: کنترل بر نحوه ساخت و ساز پروژه‌های عمرانی، به منظور پیشگیری از وقوع مشکلات، تخلفات و ایجاد سازوکار مناسب جهت احداث ساختمان‌های با کیفیت و استاندارد امری ضروری است.
مهدی حیدری اضافه کرد: مدیران شهرداری در اجرای پروژه‌ها به ویژه در حوزه خدمات عمومی باید با نظارت به هنگام و پیگیری امور از مشاوران و پیمانکاران نسبت به رعایت استانداردهای فنی و ایمنی اقدام کنند تا در آینده مردم با حادثه ناگواری مواجه نشوند.
وی در بازدید از کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری همدان اقدام این سازمان در تولید محصولات بتنی پیش ساخته را قابل ارزش دانست و اظهار کرد: اینگونه تولیدات می‌تواند شهرداری را در ایجاد درآمدهای پایدار و کاهش هزینه‌ها کمک کند.
معاون فنی منطقه یک شهرداری همدان هم در بازدید پروژه ساختمان چند منظوره این منطقه گفت: عملیات اجرایی این ساختمان از سال 99 در کوی شهید مدرس آغاز شده و هم اکنون از 96 درصد پیشرفت برخوردار است.
یزدانپور هزینه این پروژه را حدود 13 میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد:  زیربنای این ساختمان یک هزار و 400 متر مربع است که بزودی به بهره‌برداری می رسد.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، گفتنی است، ساختمان چند منظوره به صورت اداری، خدماتی و ورزشی مورد بهره‌داری قرار خواهد گرفت.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: