صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۰ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (May) 19

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از آموزش شهروندی روزانه ۱۰۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان همدانی  خبر داد.
محمود رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار هگمتانه، با اشاره به اینکه شاهد روزهای شلوغ و شاد آموزش شهروندی برای دانش‌آموزان همدانی هستیم اظهار کرد: مرکز جامع آموزش شهروندی شهرداری همدان با توجه به ماهیت و وظایف خود، روزانه به بیش از ۱۰۰۰ نفر آموزش می‌دهد و لحظات شادی را برای آنها رقم می‌زند.
وی با بیان اینکه این روزها تالار فجر شهرداری همدان با اجرای جنگ شادی همراه با نمایش عروسکی "ساعد و دوستان" در چهار سانس روزانه میزبان بیش از ۱۰۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان همدانی است گفت: این برنامه با محوریت آموزش مفاهیم فرهنگ و حقوق شهروندی همچنین مهارت‌های زندگی برگزار می‌شود و سعی شده با ایجاد فضای بانشاط و آموزشی، لحظات خوب و خاطره‌انگیزی برای علاقمندان فراهم شود.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با تاکید بر اینکه برنامه از ۲۲ اردیبهشت آغاز شده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت عنوان کرد: مشارکت مرکز تخصصی مشاوره همسان «ساعد» و همکاری خوب معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان در اجرای این طرح قابل تقدیر است.
وی به همراهی خوب سازمان اتوبوسرانی همدان در ایاب و ذهاب دانش‌آموزان نیز اشاره داشت و از این سازمان قدردانی کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: