صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۰ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (May) 19

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر*: مدیر منطقه چهار شهرداری همدان از آغاز عملیات عمرانی و احداث یادمان شهید گمنام در بوستان فدک واقع در بلوار آیت‌الله نجفی شهر همدان خبر داد.
به گزارش هگمتانه، علی طهماسبیان از آغاز عملیات عمرانی و احداث یادمان شهید گمنام در بوستان فدک بلوار آیت‌الله نجفی منطقه چهار همدان خبر داد و اظهار کرد: این یادمان در زمینی به مساحت 1500 مترمربع احداث خواهد شد که ابعاد یادمان نیز 8×6 و به ارتفاع بالغ بر 8 مترمربع است.
وی با اشاره به اینکه سعی کردیم از سبک معماری اسلامی در این طرح بهره‌مند شویم گفت: به دنبال این هستیم فضای معنوی را در مجموعه فرهنگی فدک ایجاد کنیم؛ یادمان در بهترین نقطه پارک و در مسیر زائران اربعین حسینی احداث می‌شود تا فضای مناسب تفریحی و معنوی برای خانواده‌ها مهیا شود.
مدیر منطقه چهار شهرداری همدان با اشاره به اینکه امیدواریم هر سال در ایام اربعین حسینی شاهد حضور زائران زیادی در کنار یادمان این شهید گمنام باشیم تا از فضای دلنشین استفاده کنند عنوان کرد: ساخت این یادمان از ردیف‌های بودجه شهرداری منطقه چهار بوده که به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده است.
وی با اشاره به اینکه طرح یادمان شهید گمنام در کمیته فنی استانداری زیر نظر مشاوران مربوطه مورد تأیید قرار گرفت خاطرنشان کرد: 26 آذرماه سال گذشته توفیقی پیدا کردیم و این شهید گمنام در منطقه چهار شهرداری همدان و در پارک فدک خاک‌سپاری شد و بعد از آن اقداماتی در راستای ایجاد یک فضای فرهنگی و معنوی انجام دادیم.
به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، طهماسبیان بیان کرد: وقتی نقشه معماری و سازه این یادمان تهیه و پیمانکار انتخاب شد، در نخستین فرصت یعنی 29 فروردین ماه موفق شدیم کلنگ‌زنی و عملیات احداث این یادمان را آغاز کنیم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: