صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳۰
اردیبهشت
۱۴۰۳

شماره
۵۶۱۸

امروز: ۳۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Monday 2024 (May) 20

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری یک نفر سارق باغات و کشف 5 فقره سرقت در مسیر باغات شورین همدان خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ"هادی نجفی صالح"در تشریح این خبر گفت: با اعلام چندین فقره سرقت از باغات اطراف همدان مراتب جهت شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با تلاش مأموران کلانتری" 16 شهید مدنی" و رصد تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته فردی در این خصوص شناسایی که پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تمامی اموال سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل و با انتقال وی به کلانتری و انجام تحقیقات خاص پلیسی به 5 فقره سرقت باغات اعتراف کرد.
  کشف 9 فقره سرقت ساختمان‌های نیمه کاره
فرمانده انتظامی شهرستان همدان همچنین از دستگیری یک نفر سارق و کشف 9 فقره سرقت ساختمان‌های نیمه کاره و در حال ساخت خبر داد.
سرهنگ"هادی نجفی صالح"در تشریح این خبر گفت: نیمه شب گذشته و حین گشت زنی مأموران کلانتری "12 شهید مدرس" فردی را در حال خروج از یک ساختمان در حال ساخت مشاهده کردند. وی در ادامه افزود: با توجه به سابقه سرقت از این گونه ساختمان‌ها مأموران این فرد را دستگیر و به کلانتری منتقل که با انجام تحقیقات خاص پلیسی به 9 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره و در حال ساخت اعتراف کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: