صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۹

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: دادستان همدان از تشکیل 37 پرونده تخلف انتخاباتی در استان تا این لحظه خبر داد و گفت: 9 پرونده مربوط به شهرستان همدان است.
به گزارش هگمتانه، حسن خانجانی با اشاره به رصد تخلفات انتخاباتی در نقاط مختلف استان اظهار کرد: در این راستا 37 پرونده در استان تشکیل شده که 9 پرونده مربوط به شهرستان همدان است.
وی با بیان اینکه به موجب قانون انتخابات هیأت‌های اجرایی و نظارت مکلف به رصد فعالیت انتخابات هستند تا تخلفات را بررسی کرده و به مراجع قضایی گزارش دهند عنوان کرد: ضابطان قضایی ما نیز فعال هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف گزارش و برخورد با آن را در دستور کار دارند.
به نقل از فارس، دادستان همدان با تأکید بر اینکه خوشبختانه شاهد شور انتخاباتی در استان هستیم گفت: امیدواریم روز 11 اسفندماه نیز مردم حماسه دیگری را بیافرینند و مشت محکمی بر دهان دشمن بکوبند همانطور که همواره پای آرمان‌های خود هستند و جواب دندان‌شکنی به دشمنان می‌دهند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: