صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ورزش صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۹
اسفند
۱۴۰۲

شماره
۵۵۶۶

امروز: ۹ (اسفند) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Feb) 28

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان از انجام عملیات برف‌روبی با 200 دستگاه ماشین آلات و 700 نفر نیروی انسانی به صورت مستر خبر داد.
به گزارش هگمتانه، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری همدان، سید مسعود حسینی ضمن ارائه گزارش در خصوص عملیات برف‌روبی و پاک‌سازی معابر شهر همدان اظهار کرد: الحمدالله بعد از مدت‌ها شاهد نزول رحمت الهی بودیم و همکاران ما از ساعت‌های آغازین بارش برف در شهر مستقر شدند و پیوسته در حال خدمات رسانی به شهروندان بودند.
وی با اشاره به آمادگی کامل شهرداری همدان برای عملیات برف‌روبی گفت: 200 دستگاه ماشین آلات برف‌روبی و 700 نفر نیروی انسانی در چهار منطقه مشغول خدمت‌رسانی هستند.
این مقام ارشد مدیریت شهری افزود: با توجه به آغاز بارش برف همکاران ما در شهرداری همدان از آمادگی لازم برخوردار بودند و تلاش دارند با برف‌روبی و یخ زدایی شرایط را برای سهولت در تردد شهروندان فراهم کنند.
شهردار همدان ضمن تأکید بر همکاری و مشارکت شهروندان با شهرداری در راستای تسهیل در عملیات برف‌روبی تصریح کرد: از همشهریان خواهشمندیم از پارک خودرو در معابر خودداری کنند تا همکاران و ماشین آلات بتوانند به نحو مطلوب خدمت‌رسانی کنند.
سید مسعود حسینی با اشاره به فرایند عملیات زمستانی امسال گفت: تقسیم بندی عوامل انسانی و ماشین آلات به صورت منطقه‌ای صورت گرفته و هر منطقه با توجه به وسعت معابری که در اختیار دارد از عوامل انسانی و ماشین آلات مربوط به خود برخوردار است.
در ادامه معاون خدمات شهری شهردارهمدان نیز با اشاره به پیش‌بینی بارش رحمت الهی عنوان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی که قبل از بارش‌ها در شهرداری همدان انجام شده بود، عوامل اجرایی ضمن آمادگی لازم به صورت مستمر پای کار برف‌روبی بودند.
حامد جلیلوند افزود: تمام تلاش مجموعه خدمات شهری این بود که با رعایت ضوابط و مقررات فنی و محیط زیستی و حداکثر توان تمام معابر را باز کنند تا تردد خودروها و شهروندان به سهولت صورت بگیرد.
وی با تأکید بر پرهیز شهروندان از سفرهای درون شهری غیر ضروری افزود: خواهشمندیم شهروندان جهت ترددهای ضروری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت تردد با خودروهای شخصی تجهیزات زمستانی مجهز و لازم را همراه داشته باشند.
همچنین در ادامه مدیر خدمات شهری شهرداری همدان عنوان کرد: با آغاز بارش برف از ساعت 22 پنجشنبه شب عوامل انسانی و ماشین آلات سازمانی و خصوصی وارد عمل شدند و به صورت پیوسته مشغول خدمات رسانی بودند تا مشکلی در تردد پیش نیاید.
مرتضی رضایی با اشاره به شدت بارش‌ها از ساعت چهار صبح اظهار کرد: از ساعت 5 صبح اقدامات مربوط به پاک‌سازی، برف‌روبی و یخ زدایی معابر انجام شد.
وی با بیان اینکه به لطف خدا نزولات آسمانی خوب بود افزود: طبق پیش‌بینی‌ها بارش‌ها ادامه دارد و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شده ماشین آلات و نیروی انسانی تا پایان بارش‌ها و برف‌روبی کامل به برف‌روبی ادامه دهند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: