صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۲

امروز: ۲۷ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Jul) 17

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: شهردار همدان تأکید کرد: توان‌یابان شهرداری با تمام توان خدمت‌گزار مردم و شهر هستند.
به گزارش هگمتانه، در مراسمی که با حضور شهردار و برخی مدیران شهرداری همدان برگزار شد به مناسبت روز توان‌یابان از توان‌یابان شاغل در شهرداری همدان تجلیل شد.
در این مراسم سید مسعود حسینی شهردار همدان با تأکید بر خدمت‌رسانی به توان‌یابان و معلولان گفت: وظیفه ما به لحاظ درون سازمانی و برون سازمانی رسیدگی به مشکلات این عزیزان است و باید در راستای آسایش و رفاه توان‌یابان شهرداری و شهر تمام تلاش خود را به کار بگیریم.
وی ضمن آرزوی توفیق برای توان‌یابان شهرداری همدان در مسیر زندگی تصریح کرد: همانگونه که با همت و اراده خودتان بر مشکلات جسمی غلبه کردید انشاءالله در رسیدن به اهدافتان موفق خواهید بود.
سید مسعود حسینی افزود: خوشبختانه این عزیزان تعصب و غیرت کاری و مسؤولیت پذیری بالایی دارند و این موضوع مایه فخر و مباهات است.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، در پایان به مناسبت گرامیداشت 12 آذر و روز توان‌یابان از توان‌یابان شاغل در شهرداری همدان تقدیر به عمل آمد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: