صفحه 1 : زندگی با کتاب صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ایران و جهان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : زندگی با کتاب صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۶

امروز: ۶ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Sep) 28

عناوین صفحه

   کیوان محمودی داور بین المللی شهرستان اسدآباد جهت قضاوت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به کشور قطر اعزام شد.

   کفپوش سالن 6 هزار نفری شهید سلیمانی قرار بود تعویض و بهسازی شود که به دلیل برگزاری اجلاسیه دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان در این مجموعه، این اقدام به بعد از کنگره شهدا موکول شد تا بعد از سالن تختی، یکی دیگر از سالن‌های خاطره‌انگیز همدان نیز نونوار شود.

   امید احمدی مدیرعامل باشگاه شهدای جورقان 40 دست لباس ورزشی به تیم‌های فوتسال و فوتبال معلولان ذهنی همدان اهدا کرد.

   کاراته کا‌های استان همدان برای حضور در هفته دوم لیگ برتر و لیگ آینده سازان کشور، اردوی آمادگی خود را به مدت 2 روز در خانه کاراته کبودراهنگ برگزار کردند. سرمربیگری این تیم برعهده محمدناصر سلطانی مربی کبودراهنگی تیم ملی نونهالان است و 80 درصد اعضای تیم استان را قهرمانان و ملی پوشان کبودراهنگی تشکیل می‌دهند.

   مسابقات روئینگ بازی‌های آسیایی از امروز 29 شهریورماه در مرکز ورزش‌های آبی فویانگ هانگژو آغاز می‌شود. تیم ایران با 5 پاروزن در بخش بانوان و 2 پاروزن در بخش مردان در این رقابت‌ها حاضر است. پس از برگزاری جلسه سرپرستان تیم‌ها، رقبای پاروزنان کشورمان در دور مقدماتی مشخص شدند.

   کیمیا زارعی قایقران همدانی به همراه نازنین ملایی در روئینگ دونفره سبک‌وزن بانوان از ساعت 4:40 در گروه دوم مقدماتی با حریفانی از چین‌تایپه، تایلند، کره و هند رو به رو خواهند شد. قایق اول این رقابت مستقیما به فینال صعود می‌کند و بقیه قایق‌ها به شانس مجدد می‌روند.

   رئیس فدراسیون جودو گفت: تعلیق جودوی ایران بدون هیچ شرط و شروطی به پایان رسیده و از امروز در میادین رسمی حضور خواهیم داشت. تیم ملی جودوی ایران با ترکیب 4 ملی‌پوش برای بازی‌های آسیایی هانگژو راهیِ چین شدند. مریم بربط جودوکار همدانی تنها ملی پوش بانوان کشورمان در این رویداد است.

   برنامه عصر ورزش از روی آنتن صدا و سیمای مرکز همدان پرید! شنیده می‌شود مدیران سیما گویا از عوامل این برنامه خواسته اند که دیگر ادامه ندهند! گویا رتبه این برنامه نسبت به قبل تنزل کرده و این دلیل قطع همکاری است. هم چنین گروه جدیدی مدیریت این برنامه ورزشی را متقبل شده اند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: