صفحه 1 : زندگی با کتاب صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ایران و جهان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : زندگی با کتاب صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۶

امروز: ۶ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Sep) 28

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه شهرستان: رئیس پلیس آگاهی استان همدان از شناسایی و دستگیری باند سارقان غیر بومی منزل و کشف 4 فقره سرقت خبر داد.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ کارآگاه علی اسدبیگی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل درخرداد ماه سال جاری در شهر همدان، پی گیری موضوع در دستورکار، کارآگاهان پلیس آگاهی استان همدان قرار گرفت.
این مسؤول در ادامه بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی و بهره گیری از تمام ظرفیت‌های درون و برون سازمانی موفق به شناسایی احدی از سارقان که غیره بومی بوده، شدند.
وی افزود: در اقدامی غافل گیرانه متهم شناسایی شده به همراه همدست خود در استانی دیگر دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شدند.
این مقام انتظامی افزود: از متهمان دستگیر شده، تحقیق که با دلایل و مدارک مستند, متهمین به 4 فقره سرقت منزل به ارزش تقریبی بیست میلیارد ریال اعتراف کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان گفت: سهل انگاری مالباختگان در نگهداری اموال گران قیمت مثل طلا و پول در منزل و ضعیف بودن حفاظت فیزیکی ساختمان و آپارتمان‌ها از دلایل سرقت منازل می‌باشد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: