صفحه 1 : زندگی با کتاب صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : ایران و جهان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : زندگی با کتاب صفحه 8 : فرهنگی

۶
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۶

امروز: ۶ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Sep) 28

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه ورزش: رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه در سقوط تیم فوتبال شهرداری تنها یک عامل مطرح نیست، گفت: با وجود حمایت‌ها، ضعف‌های کادر فنی و مدیریتی باعث رقم خوردن این اتفاق شد.
به گزارش هگمتانه، محمود مسگریان در جلسه 188 صحن شورا با اشاره به فرا رسیدن سالروز تأسیس مجلس شورای اسلامی و دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با نمایندگان مردم در مجلس، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار نسبت به مجلس با دید مثبت مبنی بر انقلابی بودن در این دوره بیاناتی فرمودند.
وی سعی بر اولویت داشتن لایحه بر طرح را از نکات مهم فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مردم در مجلس برشمرد و گفت: زمانی که لایحه از سوی مجریان به مجلس ارائه می‌شود، زوایای اجرایی مختلف آن لایحه مد نظر قرار گرفته و با تبدیل آن به قانون اجرایی‌تر بوده و ثبات قانون بر آن ایجاد می‌شود.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد: با توجه به نکات مطرح شده در دیدار رهبری با نمایندگان مجلس باید این موضوع را نیز در شورای شهر در نظر داشته باشیم که عزیزان در شهرداری با توجه به تمام زوایای اجرایی لایحه ارائه دهند.
مسگریان با بیان اینکه طرح‌ها به منظور بررسی تمام زوایا باید به دفتر مرکز پژوهش‌ها ارسال شود، افزود: پس از بررسی در مرکز پژوهش‌ها، طرح‌ها برای تصویب به صحن شورا ارجاع خواهد شد.
وی در ادامه به موضوع تیم فوتبال شهرداری و سقوط آن به لیگ دسته 2 اشاره کرد و یادآور شد: متأسفانه این تیم به دلیل عدم مدیریت صحیح به دسته پایین‌تر سقوط کرد که جای تأسف دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به حمایت‌های شورای شهر از تیم فوتبال شهرداری، تصریح کرد: با وجود این حمایت‌ها، ضعف‌های کادر فنی و مدیریتی باعث رقم خوردن این اتفاق شد.
مسگریان با بیان اینکه به جای متهم کردن دیگران باید به دنبال مشکل اصلی در سقوط این تیم بود، ادامه داد: شاید برخی اعضای شورای شهر موافق تیم‌داری به این شکل نبودند اما متهم کردن یک و یا دو نفر کار درستی نیست و انتقادها به این شکل تیم‌داری موجب سقوط نبوده بلکه باید این موضوع ریشه‌یابی شود.
وی با تأکید بر اینکه شهرداری هزینه‌های هنگفتی برای تیم فوتبال شهرداری متقبل شده است، خاطرنشان کرد: با وجود این حمایت‌ها و حمایت‌های تربیت‌ بدنی، چرا باید این تیم سقوط کند؟
رئیس شورای اسلامی شهر همدان خواستار دقت و پرداختن به موضوع تیم فوتبال شهرداری و تعیین تکلیف آن شد و گفت: با این اتفاق، جوانان تعقیب کننده و مشتاق ورزش در این سطح که امیدوار به باقی ماندن تیم در لیگ دسته یک بودند، ناامید شدند.
مسگریان با تأکید بر اینکه در سقوط تیم فوتبال شهرداری به لیگ 2 تنها یک عامل مطرح نیست، اظهار کرد: متأسفانه در برخی رسانه‌ها شاهد درج مطالبی مبنی بر اینکه عدم حمایت یک یا دو عضو شورا عامل این موضوع بوده که درست نیست هرچند آقایان مسؤول انتظار بیشتری از شورا برای حمایت از تیم داشتند.
وی خواستار توضیح مسؤولان مربوطه بویژه مسؤول سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در این خصوص شد.
  بادامی‌نجات: ساختار باشگاه، تیم فوتبال شهرداری را نجات می‌داد
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و مالی شورای شهر همدان نیز با بیان اینکه جوانان همدان نسبت به امر ورزش حساس هستند، گفت: سقوط تیم فوتبال شهرداری موجب ناراحتی جوانان این شهر شد.
حمید بادامی‌نجات با تأکید بر اینکه به واسطه این اتفاق، جوانان همدانی انگیزه تعصب و دنبال کردن یک ورزش را ندارند، بیان کرد: ورای مباحث مالی در این موضوع ضربه روحی وارد شده به جوانان و ورزش دوستان همدان بسیار مهم است.
وی با بیان اینکه شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی باید در خصوص سقوط تیم فوتبال شهرداری در یک جلسه توضیحات لازم را ارائه دهند، افزود: معتقدم در این بحث تنها تخصیص بودجه کافی نبوده و باید ساختارهای لازم ایجاد می‌شد.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، گردشگری و مالی شورای شهر همدان تصریح کرد: قرار بر ارائه اساسنامه باشگاه شهرداری بود که متأسفانه توجهی به این موضوعات نشد.
بادامی‌نجات با بیان اینکه به واسطه یک بررسی دقیق به راحتی می‌توان گفت چه کسانی در سقوط تیم فوتبال شهرداری مقصر بودند، ادامه داد: ساختار باشگاه، تیم فوتبال شهرداری را نجات می‌داد و بنده نیز از ابتدا موافق باشگاه‌داری و نه تیم‌داری بودم.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، وی با تأکید بر اینکه با وجود تأکید رئیس هیأت فوتبال استان مبنی بر لزوم ایجاد ساختار باشگاه اما متأسفانه به این مهم عمل نشد، خاطرنشان کرد: مشکل در ساختار فنی و مدیریتی و عدم ایجاد ساختار باشگاه منجر به سقوط تیم فوتبال شهرداری شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: