صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه ورزش: علیرضا صفی زاده مدیر و کارشناسان روابط عمومی ورزش و جوانان استان همدان روز گذشته میهمان روزنامه هگمتانه بودند.
در این نشست محمدمهدی شیرمحمدی سردبیر روزنامه هگمتانه با تأکید بر رویکرد حمایتی روزنامه در حوزه ورزش گفت: پرداختن به افتخارات ورزشکاران، معرفی نخبه‌ها و بررسی عملکرد هیأت‌های ورزشی، امیدآفرینی را در جامعه ورزش استان ایجاد کرده است.
وی اضافه کرد: تنها دغدغه موجود در انتشار مصاحبه، گزارش و تحلیل‌های ورزشی نبود عکس‌های باکیفیت و به روز است که انتظار داریم همکاری در این زمینه افزایش یابد.
شیرمحمدی، راه‌اندازی باشگاه عکاسان و تصویربرداران توسط روزنامه هگمتانه را یکی از برنامه‌های اصلی در سال جدید دانست و بیان کرد: انتظار داریم دستگاه ورزش برای تکمیل آرشیو عکس‌های ورزشی روزنامه، همکاری لازم را داشته باشد.
مدیر روابط عمومی دستگاه ورزش همدان نیز با قدردانی ویژه از برجسته سازی موفقیت‌های ورزشی استان در روزنامه هگمتانه گفت: اختصاص عکس و تیترهای اصلی برخی شمارگان روزنامه هگمتانه به رویدادهای ورزشی نشان از رویکرد حمایتی و ویژه مدیران روزنامه است.
علیرضا صفی زاده افزود: روزنامه هگمتانه با برخورداری از افراد متخصص و باتجربه به حوزه‌های مختلف ورزش استان با انتشار گزارش‌های تحلیلی، خبری و نیز مصاحبه‌های جذاب می‌پردازد که مخاطبان پرشماری دارد.
وی اضافه کرد: هگمتانه به عنوان قدیمی‌ترین روزنامه استان همدان از جایگاه و محبوبیت خاص نزد همه ورزشکاران و ورزش دوستان برخوردار است و در سال جاری که بازی‌های آسیایی و کسب سهمیه 2024 پاریس را در پیش داریم، با حمایت‌های روزنامه هگمتانه امید و انگیزه مضاعف در بین قهرمانان فراهم خواهد شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: