صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه ورزش: آزادکار همدانی وزن 86 کیلوگرم گفت: از کشتی گرفتن لذت می‌برم، چراکه عاشق آن هستم.
هادی وفائی پور کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم تیم کشورمان در جام دانکلوف بیان کرد: مسابقات بین المللی جام دانکلوف بلغارستان از سطح خوبی برخوردار بود و در وزن من نیز همه حریفان حضور داشتند.
وی ادامه داد: در وزن 86 کیلوگرم، 25 نفر حضور داشتند که من با پیروزی بر 5 کشتی گیر صاحب نشان طلا شدم. خدا را شکر توانستم کشتی گیران مطرحی از جمله کشتی گیر سوئیسی که نشان برنز جهان را در کارنامه خود داشت و همچنین فاتح اردین دارنده نشان نقره جهان را از پیش رو برداشتم و صاحب نشان طلا شدم.
وفائی پور با بیان اینکه اردوهای تیم ملی به بهترین نحو ممکن برگزار می‌شود، گفت: بنده از جوانان در اردوهای تیم ملی بودم و در این مدت فدراسیون چهار رئیس را به خود دید که می‌توان گفت با حضور علیرضا دبیر ورزش اول کشور تغییرات اساسی کرد.
این کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: اردوها از نظر تمرینی، تغذیه و تفریحی به بهترین شکل ممکن در حال برگزاری است و هیچ گونه دغدغه ذهنی برای بچه‌ها وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه کادر فنی تیم ملی از بهترین نفرات تشکیل شده است، اظهار کرد: شرایط بدنی خوبی دارم و زمان کافی برای آماده شدن برای حضور در جام تختی وجود دارد که من نیز کم کم تمرینات پر فشاری را شروع کردم و با توجه به این که امسال مسابقات جام تختی متفاوت برگزار می‌شود و همه مدعیان وزن 86 کیلوگرم حضور دارند این رقابت‌ها از سطح بالایی برخوردار خواهد بود و انشاءالله که بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم.
وفائی پور در پایان عنوان کرد: در حال حاضر هدف من حضور در جام تختی است و سعی میکنم یک به یک مسابقات را هدف گذاری کنم و در آخر این که عشق من کشتی است و از کشتی گرفتن لذت می‌برم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: