صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، سروان امیر ترکاشوند به عنوان مسؤول سازمان بسیج ادارات ‌استان همدان معرفی و از خدمات سرهنگ پاسدار ابراهیم بختیاری تقدیر شد.
به گزارش خبرنگار هگمتانه، سردار مظاهر مجیدی در مراسم تکریم و معارفه مسؤول سازمان بسیج ادارات استان همدان اظهار کرد: هر کجا نظام با مشکل مواجه شد مردم پای کار آمدند و کار را تمام کردند لذا زمانی که صحنه دیپلماسی کشور را نگاه می‌کنیم تا 22 بهمن یک موجی بود و بعد از آن شاهد تغییر 180 درجه بودیم. زمانی که رهبر انقلاب ‌می‌فرمایند "من آینده را روشن می‌بینم" بر‌اساس‌ واقعیت‌های بزرگی است که رصد می‌کنند و می‌بینند که آینده روشن است.
وی با بیان اینکه اما برای عده‌ای باید زمانی سپری شود و حوادثی رخ دهد تا متوجه موضوعات روز شوند، ادامه داد: امروز به لطف خداوند یک صحنه هم‌افزایی در منطقه ایجاد شده و دشمن از این موضوع بسیار نگران است و امیدواریم خداوند کمک کند و این مسیری که دولت برنامه‌ریزی می‌کند تحقق یابد.
‌فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اشاره به حوادث اخیر کشور تصریح کرد: در سه ماه گذشته سختی‌ها و مشکلاتی بود، وقت و هزینه‌هایی در برداشت تا از این فتنه عبور کنیم اما بعد از آن زیبایی دارد زیرا خداوند بشارت داده که در نهایت جهان به دست صالحین اداره می‌شود بنابراین ما نیز با این نوید که آینده‌ای روشن در پیش‌رو داریم زنده هستیم.
سردار مجیدی تصریح کرد: شناختی که حضرت امام(ره) از انقلاب‌های گذشته داشتند باعث تعریف‌ ساختار بسیج و سپاه در نظام حکمرانی شد که شاید این یکی از الطاف الهی بود که در قلب حضرت امام (ره) افتاد که برای استمرار انقلاب اسلامی، تداوم آن و حفظ این انقلاب باید از جنس مردم در دفاع از آن پیشگام باشند.
در پایان این مراسم از خدمات سرهنگ پاسدار ابراهیم بختیاری تقدیر و سروان امیر ترکاشوند به عنوان مسؤول سازمان بسیج ادارات ‌استان همدان معرفی شد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: