صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۳ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Thursday 2023 (Mar) 23

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: حادثه آتش سوزی در قسمتی از غذاخوری مجتمع تفریحی عباس آباد منجر به وارد شدن خساراتی به این غذاخوری شد.
به گزارش هگمتانه، روابط عمومی شرکت سیاحتی علیصدر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: این حادثه متحمل خساراتی است که ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش آمده بر اساس مفاد قید شده در قرارداد بین شرکت سیاحتی علیصدر و پیمانکار، پیمانکار موظف به اخذ تمامی بیمه نامه‌های مورد نیاز اماکن عمومی نظیر بیمه نامه مسؤولیت و بیمه نامه آتش سوزی بوده است. برابر مفاد قرارداد مذکور، تمامی تأسیسات و مستحدثات به صورت کاملاً سالم و بدون ایراد به پیمانکار تحویل گردیده است و اثبات این ادعا با مرور قرار داد ممکن می‌باشد.
این اطلاعیه می‌افزاید: پیمانکار پس از امضای قرار داد می‌بایست در زمان مقرر نسبت به اعلام ایرادات و رفع موارد، اقدامات مقتضی را انجام می‌داد که در این خصوص به جز اصلاح شیشه‌های پنجره‌ها که توسط شرکت انجام پذیرفت، هیچ گونه سابقه و مکاتبه‌ای با شرکت سیاحتی علیصدر وجود ندارد.
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به قرارداد منعقد شده با پیمانکار رستوران مجتمع تفریحی عباس آباد، 7 تیرماه سال جاری رستوران به پیمانکار تحویل داده شد و 30 تیرماه این مجموعه فعالیت خود را آغاز کرد که در این میان به مدت 23 روز زمان تنفس بدون پرداخت اجاره بها و جهت انجام هرگونه تغییرات و تعمیرات احتمالی مورد نیاز به پیمانکار مهلت داده شده بود؛ پس انتظار آن می‌رفت هر گونه مکاتبات لازم در زمان یاد شده با شرکت سیاحتی علیصدر انجام می‌شد اما هیچ گونه مکاتبه‌ای از سوی پیمانکار رستوران با شرکت علیصدر مبنی بر وجود مشکلات فنی سیستم گرمایشی، فرسوده بودن تأسیسات، درخواست تعویض تأسیسات و اخذ مجوز برای انجام این امورات صورت نگرفت و این شرکت هرگونه ادعا در این مورد را به صورت مستند تکذیب می‌نماید.
به نقل از روابط عمومی شرکت سیاحتی علیصدر، لازم به ذکر است هرگونه اعلام نظر در خصوص علت حادثه صرفاً توسط مراجع ذی‌صلاح و کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی صورت خواهد پذیرفت و نظر غیر کارشناسی افراد دیگر ملاک عمل نخواهد بود. همچنین شرکت سیاحتی علیصدر در راستای انجام رسالت‌های خود و صیانت از حقوق بیت المال حق هرگونه پیگیری قضایی و مطالبه خسارت را برای خود محفوظ دانسته و مطابق قانون و مفاد قرارداد عمل خواهد نمود.



ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: