صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۸
اسفند
۱۴۰۱

شماره
۵۳۱۱

امروز: ۷ (فروردین) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Mar) 27

عناوین صفحه

  هم‌زمان با ایام الله دهه مبارک فجر سجادی وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت برای افتتاح و بهره برداری چند طرح عمرانی و اقتصادی روز پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه به استان همدان سفر می‌کند. طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دکتر سعید جلیلی  عضو شورای عالی امنیت ملی سخنران راهپیمایی 22 بهمن در همدان است.
  معاون وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه قیمت مرغ تا پایان سال افزایشی نخواهد داشت گفته برای بهمن، اسفند و همچنین برای ماه رمضان ذخایر بسیار خوبی در گوشت مرغ خواهیم داشت. وی درباره گرانی گوشت قرمز گفته: بازارگوشت قرمز درگیر دلالی و واسطه‌گری شده بود که با واردات گوشت گرم بازار به ثبات رسیده است و این ثبات ادامه‌دار خواهد بود و قیمت‌ها نیز کاهشی خواهد شد.
  رسانه‌های ضدانقلاب که پیش از شروع جشنواره تئاتر فجر تلاش داشتند که تماشاگران و بازیگران و عوامل این جشنواره را تحریم کنند و نهایتا تصاویر منتشر شده از استقبال تماشاگران نشان داد که تیرشان به سنگ خورده و حتی دیگر مثل دویچه‌وله فارسی به انتشار تصویر سالن جشنواره پیش و پس از آغاز و پایان اجراها افتاده بودند، نهایتا بهترین تصمیم را در بایکوت اخبار آن دیدند.
  علی کریمی که در سیاه‌نمایی علیه ایران گاف‌های متعددی داده در جدیدترین اقدام خود عکسی از یک مدرسه در زاغه‌ای در دهلی نو هند را منتشر کرده و این عکس را به ایران منتسب کرده است.
  سخنگوی قوه قضائیه درباره بازداشت یکی از وزرای مرتبط دولت روحانی با پرونده علیرضا اکبری جاسوس انگیس، گفته: تا این لحظه وزیری که در پرونده مورد بحث ارتباط داشته باشد نداریم، هیچ پرونده‌ای در این زمینه تشکیل نشده است.
  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با صدور حکمی سعید ظروفی را به عنوان سرپرست دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم منصوب کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: