صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه شهرستان: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تصادفات 22 درصد در 10 ماهه امسال در مقایسه با پارسال افزایش یافته است و محور همدان به رزن بیشترین آمار منجر به فوت را دارد.
به گزارش هگمتانه؛ سرهنگ علی فکری با بیان اینکه طی 10 ماهه امسال بیش از 208 هزار تردد در استان ثبت شده است، افزود: 311 تصادف منجر به فوت در 10 ماهه امسال ثبت شد که این آمار در مقایسه با پارسال 10 درصد افزایش داشته است.
او با اشاره به اینکه در تصادفات جرحی هزار و 812 نفر مجروح شدند، تصریح کرد: این آمار هم 19 درصد در مقایسه با پارسال بیشتر شده است.
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه 13 درصد تصادفات در محور همدان به رزن اتفاق می‌افتد، گفت: این محور با 11 مورد فوت در 10 ماه امسال بیشترین مورد فوتی را داشته است.
فکری افزود: محور همدان به ملایر هشت درصد، محور غارعلیصدر هفت درصد و محور قهاوند شش درصد تصادفات راه‌های استان را به خود اختصاص داده اند.
رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه راه‌های فرعی 19 درصد راه‌های استان را به خود اختصاص داده اند و 13 درصد تردد در آن صورت می‌گیرد، تأکیدکرد: 30 درصد تصادفات منجر به فوت در این راه‌ها اتفاق می‌افتد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: