صفحه 1 : پزشکی و سلامت صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۵
فروردین
۱۴۰۳

شماره
۵۵۸۸

امروز: ۲۶ (فروردین) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Sunday 2024 (Apr) 14

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه ایران و جهان: سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از تأمین 23.8 هزار هکتار زمین در محدوده شهرها برای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: برای متقاضیان تأیید شده 503 هزار هکتار کسری زمین داریم.
ارسلان مالکی با اشاره به تأمین زمین، پیشبرد ساخت پروژه‌ها، مولدسازی دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری به‌عنوان 4 اولویت سازمان ملی زمین و مسکن، اظهار کرد: تأمین زمین اولویت اول است. در این راستا از ابتدای دولت سیزدهم قرارگاه نهضت تأمین زمین تشکیل شد و تاکنون 234 جلسه با 7 هزار و 645 نفر- ساعت برگزار شد.
وی ادامه داد: در نتیجه این اقدامات 23 هزار و 800 هکتار در محدوده شهرها تأمین شده است.
وی درباره وضعیت کسری زمین در استان‌ها گفت: در زمان حاضر برای متقاضیان تأیید نهایی شده در سازمان ملی زمین و مسکن 503 هزار هکتار کسری زمین وجود دارد که باید با روش‌های مختلف نسبت به تأمین آن اقدام شود.
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن اظهار کرد: تا کنون 10 هزار و 174 هکتار زمین در راستای ماده 10 قانون جهش تولید مسکن (اراضی مازاد سایر دستگاه‌های دولتی) شناسایی شده و از این میزان 4 هزار و 160 هکتار زمین نیز اخذ سند شده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: