صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۳
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۳

امروز: ۳ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Sep) 25

عناوین صفحه

    فرماندار همدان با گلایه از کم کاری مخابرات در ارائه خدمات به روستاها گفته: در حال حاضر روستاهای سرخ آباد، یکانه، یلفان، چشمه ملک، رباط شورین و ابرو در حوزه تلفن ثابت و همراه دارای مشکلات زیادی هستند. شرکت مخابرات باید نسبت به تعهدات خود در برابر مردم پاسخ‌گو باشد و خدمات خود را به نحو احسن ارائه دهد؛ چرا که توجیهی ندارد در روستایی که تنها 5 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد، تلفن همراه آنتن ندهد.
    قیمت گوشت قرمز در همدان همچنان گران است به گونه‌ای که گفته شده حتی قصابان نیز توانایی خرید گوشت را ندارند. دامداران نیز گرانی و کمبود نهاده را عامل گرانی گوشت در همدان می‌دانند.
    شنیده شده این روزها برای برخی شهروندان همدانی قبض‌های گاز با ارقام بالا صادر شده است این در حالی است که برودت هوا در زمستان امسال در 15 سال گذشته کم سابقه بوده و همدانی‌ها سرمای منفی 23 درجه را تجربه کردند.
    دادستان شهرستان شهریارِ تهران اعلام کرد: ماه پیش 2 نفر از اعضای شورای شهر شهریار به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند و الان هم 3 عضو دیگر شورا با همین اتهام بازداشت شده اند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: