صفحه 1 : اندیشه صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
تیر
۱۴۰۳

شماره
۵۶۶۲

امروز: ۲۷ (تیر) ۱۴۰۳ ◀ ◀ Wednesday 2024 (Jul) 17

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه خبر همدان: ستاد برگزاری هفته پژوهش 1401 استان همدان، روز دوشنبه در مراسمی از پژوهشگران برتر استان با حضور استاندار و رؤسای دانشگاه‌های استان تقدیر کرد.
به گزارش هگمتانه، ابوالقاسم یعقوبی، ستار عزیزی و سیروس قنبری از دانشگاه بوعلی‌سینا، سعیدآریاپوران و سیدجواد کاظمی از دانشگاه ملایر و حافظ مهدنژاد از دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی در حوزه علوم انسانی به عنوان پژوهشگران برتر استان تقدیر شدند.
از سلمان خزایی، لیلی تاپاک و انسیه جنابی از دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، محمدرضا محبی‌فر از دانشگاه ملایر، عباس افخمی از دانشگاه بوعلی‌سینا و یونس حنیفه‌پور از دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی به عنوان پژوهشگران برتر در بخش علوم پایه، تقدیر شد.
الهه عزتی از دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی و شیوا برزویی، مجتبی خزایی، بهزاد ایمنی و عباس شکری از دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا به عنوان پژوهشگران برتر حوزه علوم پزشکی معرفی شدند.
از جواد بهنامیان، سیدآرش فتاح‌الحسینی و حسن ختن‌لو از دانشگاه بوعلی‌سینا، وهاب سرافرازی، شعیب بابائی‌توسکی و علیرضا بهرامیان از دانشگاه صنعتی همدان در بخش فنی و مهندسی، فخرالدین صالحی، محسن جلالی و رضا موحدی از دانشگاه بوعلی‌سینا، سهیل سبحانی اردکانی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، علیرضا ایلدرمی و روح ‌الله کریمی از دانشگاه ملایر در بخش کشاورزی تقدیر شد.
در بخش هنر و معماری حسن سجادزاده از دانشگاه بوعلی‌سینا و فرهاد کاروان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان به عنوان پژوهشگران برتر استان معرفی و تقدیر شدند.
شرکت‌های افراتوربین انرژی پاک شهری با مدیریت سعید حیدریان، سینا آتی نت با مدیریت هومن حبیبی، اکار ماشین زاگرس با مدیریت سیدامین حسینی، الوند پارسیان احد با مدیریت احد محمدی، آروشا موج ماوشان با مدیریت بهنام سیدی، بازی سازان منقار با مدیریت مصطفی قاری، پایاتوسعه مهام آریا با مدیریت وحید پورنجفی، پژوهش بذر اکباتان با مدیریت هرمز سلطانی، جوش و برش ماد با مدیریت مسعود سالاراقدم، خوراک پرداران رشد افرا هگمتانه با مدیریت مهدی‌محمد ابیانه، شیمی یاران الوند با مدیریت سعید جامه‌بزرگی، کمباین سازه سبزآباد هگمتانه با مدیریت حبیب‌الله یارمطاقلو، گروه صنعتی آینده نگر جوکار با مدیریت هاشم مرادی، مها امواج درمانگر با مدیریت وحید بیگلر و نیکا آدرین هگمتانه کرمی با مدیریت جواد کرمی به عنوان فناوران برتر استان همدان در سال 1401 تقدیر شدند.
در بین واحدهای تحقیق و توسعه برتر استان همدان از شرکت‌های کیان کرد با مدیریت حمید حمیدی‌یگانه، بسپار رزین گستر خاوران علیرضا سماوات، سرامیک‌ پیمان با مدیریت پیمان ابراهیمی نیز به عنوان واحدهای تحقیق و توسعه برتر استان همدان تقدیر شد.
هانیه جورمند از دانشگاه علوم پزشکی، مهدی رضایی از اداره کل هواشناسی، خلیل بیگ‌محمدی از حوزه هنری، جمال قره‌خانی از اداره کل دامپزشکی، سهیلا غروی همدانی از شرکت مخابرات، احمد الوندی از دانشگاه جامع علمی- کاربردی، مهدی کاظمی علوم از سرپرستی بانک ملی، عباس صادقی پوریانی از استانداری، محسن جانجان از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، حسین وفایی بصیر از صنعت معدن و تجارت و خلیل میرزایی از جهاددانشگاهی به عنوان پژوهشگران برتر دستگاه‌های اجرایی معرفی و تقدیر شدند.
در بخش مراکز مهارتی، کارآموزی، حوزه‌های علمیه و ارتباط با صنعت و جامعه محمدمهدی شهبازی از دانشگاه بوعلی‌سینا و فرشید قربانی از دانشگاه علوم پزشکی به عنوان پژوهشگران برگزیده در حوزه ارتباط با جامعه و صنعت تقدیر شدند.
علیرضا زارعی مشعوف حوزه علمیه برادران، مژگان احمدی از حوزه علمیه خواهران، محمدجواد لاله‌چینی از دانشگاه فرهنگیان، ماهرخ شیرنیان از جهاددانشگاهی، امیر خالدیان از آموزش فنی و حرفه‌ای، خسرو پرویزی از مرکز تحقیقات جهادکشاورزی و منابع طبیعی و امیر نجفی از دانشگاه جامع علمی- کاربردی شایستگان تقدیر در این بخش بودند.
علیرضا قاسمی فرزاد استاندار همدان نیز در این آیین با بیان اینکه اولین پردیس فناوری بخش کشاورزی کشور در همدان ایجاد و راه‌اندازی شده است گفت: استفاده از فناوری در کشاورزی و دانش‌بنیان کردن تولیدات باعث افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه تولید خواهد شد.
به نقل از ایسنا، وی یادآور شد: 185 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد زیرساخت پارک علم و فناوری استان اختصاص یافته است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: