صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۱۴
آذر
۱۴۰۱

شماره
۵۲۳۰

امروز: ۱۵ (آذر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Dec) 06

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از ورود سامانه بارشی خفیف در این استان از روز جمعه خبر داد و گفت: این بارش‌های خفیف تا روز شنبه آینده ادامه دارد.
به گزارش هگمتانه، محمدحسن باقری شکیب روز چهارشنبه افزود: بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان امروز صاف تا قسمتی ابری با ورزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه میزان بارش‌ها در غرب و جنوب غربی بیشتر و در ارتفاعات به شکل برف است ادامه داد: با توجه به ابرناکی هوا دمای حداقل (شبانه) در این استان تا چند روز آینده به تدریج بین سه تا چهار درجه سانتیگراد افزایش می‌یابد.
باقری شکیب با بیان اینکه دمای روزانه در این مدت تغییرات محسوسی ندارد اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته نهاوند با 20 درجه سانتیگراد بالای صفر و قهاوند با پنج درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان بودند.
وی یادآور شد: بیشینه و کمینه دمای هوای شهر همدان نیز در 24 ساعت گذشته به ترتیب 14 درجه سانتیگراد بالای صفر و سه درجه سانتیگراد زیر صفر به ثبت رسیده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: