صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۱۴
آذر
۱۴۰۱

شماره
۵۲۳۰

امروز: ۱۵ (آذر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Dec) 06

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: جانشین پلیس راه همدان با اشاره به سرقت تابلوهای ایمنی، بیان کرد: افزایش میزان سرقت تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده‌های اصلی و فرعی این استان زمینه‌ای برای افزایش بروز سوانح رانندگی است.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ ارسلان سرمدی روز چهارشنبه اظهار کرد: بالا بودن قیمت آلیاژ به کار رفته در ساخت تابلوهای ایمنی، موجب رغبت متخلفان برای سرقت این قبیل تابلوهای هشداری و اخطاری شده است.
وی اضافه کرد: افراد متخلف شب هنگام با استفاده از یکسری تجهیزات اقدام به باز کردن یا کندن تابلوهای ایمنی کرده غافل از اینکه این تابلوها برای راهنمایی رانندگان عبوری از مسیرهای شریانی نصب شده است.
جانشین پلیس راه استان همدان ادامه داد: سرقت تابلوهای ایمنی بیشتر در مسیرهای فرعی رخ داده و سارقان از خلوتی راه و تاریکی شب برای این کار نادرست بهره می‌گیرند در حالی که چنانچه خودرویی به علت نبود تابلو ایمنی از مسیر اصلی منحرف و سرنشینان آن جان خود را از دست بدهند فرد سارق در قبال خون آنها مسؤول است.
سرهنگ سرمدی بیان کرد: هم اینک سرقت‌هایی را در مسیر یوسف آباد به اسدآباد یا محروهای فرعی قهاوند شاهد هستیم و برخی مواقع مأموران کلانتری‌ها حین گشت زنی خودرویی، سارقان را شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی می‌دهند.
وی درباره قطعی روشنایی گردنه اسدآباد نیز گفت: روشنایی بخش کوتاهی از این مسیر به علت سرقت کابل قطع شده بود که به همت مسؤولان در حال راه‌اندازی است.
به نقل از ایرنا، وی ادامه داد: وضعیت روشنایی معابر برون شهری این استان مطلوب بوده است و بیشتر جاده‌هایی که نیاز به روشنایی دارند هم اینک مجهز هستند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: