صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : محله ما صفحه 5 : محله ما صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : ایران و جهان صفحه 8 : فرهنگی

۳۱
شهریور
۱۴۰۱

شماره
۵۱۷۱

امروز: ۵ (مهر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Sep) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدّس جمهوری اسلامی برای بدبین کردن مردم نقشه‌های زیادی را کشیده‌اند که باید با جهاد تبیین به روشنگری بپردازیم.
به گزارش هگمتانه، سرهنگ سیدجواد حسینی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با اشاره به رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: امنیت امروز ما حاصل خون به زمین ریخته شده هزاران شهید است که باید قدردان آن باشیم.
وی افزود: الگوگیری از شهدای دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان ما بسیار مهم است و باید برای تحقق این هدف بسیار تلاش کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدّس جمهوری اسلامی برای بدبین کردن مردم نقشه‌های زیادی را کشیده‌اند که باید با جهاد تبیین به روشنگری بپردازیم.
وی با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی گفت: راهپیمایی اربعین یک رزمایش سیاسی و اعتقادی با حضور کشورهای مختلف جهان بود.
حسینی با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته دفاع مقدس عنوان کرد: 30 برنامه شاخص و 370 ریزبرنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما مقاوم هستیم» در همدان اجرا می‌شود.
وی گفت: همچنین به مناسبت این ایام و با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید 600 بسته‌ لوازم تحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در نظر گرفته شده که به دست آنان خواهد رسید.
فرمانده سپاه ناحیه همدان خاطر نشان کرد: غبارروبی مزار مطهر شهدا، دیدار با امام جمعه، برگزاری میز خدمت، دیدار با خانواده‌های شهدا، توزیع بسته‌های معیشتی و... از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: