صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۳
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۳

امروز: ۴ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Tuesday 2023 (Sep) 26

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه خبر همدان: مردم دارالمجاهدین همدان در مقابل اهانت به مقدسات طی روزهای اخیر، در یک اقدام غیرت‌مندانه و خودجوش علیه اغتشاشگران فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.
به گزارش خبرنگار هگمتانه، عصر پنجشنبه، اجتماع بزرگ ملت امام حسین(ع) در شهر همدان در پی اعتراض به اهانت به مقدسات طی روزهای اخیر برگزار شد.
مردم دیار دارالمجاهدین، در پی اعتراض به اقدام اغتشاشگران طی چند روز اخیر و اهانت به مقدسات، خروش خود را علیه این افراد به نمایش گذاشتند و با تجمع در میدان امامزاده عبدالله(ع) این شهر، فریاد «یا حیدر» سر دادند.
فریاد «الله‌اکبر» مردم همدان در آسمان شهر طنین‌انداز بود و خیل جمعیت همراه با نوحه‌سرایی پس از تجمع در میدان امامزاده‌ عبدالله به سمت میدان امام خمینی(ره) شهر همدان حرکت، سپس به سمت پیاده راه بوعلی و آرامگاه بوعلی حرکت کردند. «مرگ بر منافق فتنه‌گر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا» شعار مردم همدان در راهپیمایی عصر پنجشنبه بود.
«خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست» بر زبان مردم دارالمؤمنین همدان جاری بود و جمعیت گسترده مسیر خیابان باباطاهر به سمت میدان امام(ره) را طی می‌کرد.
«مرگ بر فتنه‌گر» بر زبان خیل عظیم جمعیت جاری بود و به سمت آرامگاه بوعلی حرکت می‌کردند تا نشان بدهند مقدسات و دین جایگاه‌ بالایی را در بین مردم همدان دارد و به احدی اجازه توهین به این ارزش‌ها را نمی‌دهند.
در این تجمع که با حضور خودجوش و پرشور هزاران نفر از مردم انقلابی همدان برگزار شد، مردم ولایی اقدامات غیرقانونی و خیانت کارانه عناصر خودفروخته و وابسته به دشمنان برای سوء استفاده از احساسات پاک و مطالبات قانونی مردم را به شدت محکوم کردند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: