صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : محله ما صفحه 5 : محله ما صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : ایران و جهان صفحه 8 : فرهنگی

۳۱
شهریور
۱۴۰۱

شماره
۵۱۷۱

امروز: ۵ (مهر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Sep) 27

عناوین صفحه

    ابراهیم علیزاده دبیر حزب منحله کومله در سلیمانیه عراق صراحتا گفته وقایع و اغتشاشات  این روزها طبق برنامه از پیش تعیین شده انجام می شود و  اعتراف کرده تفاوت اساسی اقدامات جدید آنها با سال های قبل همین حرکت بر مبنای برنامه‌ریزی  و سازماندهی دقیق و از پیش تعیین شده است تا حدی که روز و  ساعتش هم  از مدت ها قبل تعیین شده بود.
    محمدرضا جلایی پور که به اتهام و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام مجرم شناخته شده بود، جلب و به زندان تحویل داده شد.
    رئیس جمهور رئیسی پیش از بازگشت از نیویورک بوستان سعدی و کتاب مجموعه اسناد خلیج فارس را به دبیرکل سازمان ملل تحویل داد.
       جمعی از مردم همدان پس از برگزاری تجمع  خودجوش"ما ملت امام حسینیم" در امامزاده عبد الله  در اعتراض علیه اغتشاشات با حضور در مسجد شریف الملک که طی اغتشاشات به دست آشوب‌گران آسیب  زده شده و به آتش کشیده شده بود، در نماز جماعت این مسجد شرکت کرده و بار دیگر علیه اغتشاشگران اعلام انزجار کردند.
      211 نفر از عاملان اغتشاش، تحریک و تعرض به شهروندان و تخریب اموال عمومی در استان گیلان دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: