صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : محله ما صفحه 5 : محله ما صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : ایران و جهان صفحه 8 : فرهنگی

۳۱
شهریور
۱۴۰۱

شماره
۵۱۷۱

امروز: ۵ (مهر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Sep) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه ورزش: تیم شهرداری همدان مقابل شمس آذر قزوین شکست 2 بر یک را متحمل شد تا صدرنشینی نماینده قزوین در لیگ دسته اول فوتبال کشور همچنان تداوم یابد.
این دیدار در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور در مجموعه ورزشی سردار آزادگان برگزار شد.
گل اول این دیدار برای شمس آذر قزوین توسط رحمان جعفری روی پاس علی اصغر اعرابی در دقیقه 40 به ثمر نشست.
در نیمه دوم این دیدار، علی گودرزی یک گل به خودی برای شهرداری همدان و پوریا سرابادانی برای شمس آذر گلزنی کردند.
شمس آذر در نیمه نخست این بازی چند فرصت گلزنی داشت که نتوانست از آنها به نفع خود استفاده کند.
همچنین در نیمه نخست این دیدار، یک کارت قرمز برای بازیکن شهرداری همدان و یک کارت زرد برای یکی از مربیان این تیم در نیمه نخست صادر شد.
حضور پرشور هواداران قزوینی و تشویق مداوم و مستمر آنها در موفقیت شمس آذر بی تأثیر نبود.
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، ابوالفضل یاری رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، احمد بارگاهی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری و جمعی دیگر از مدیران استان در مجموعه ورزشی سردار آزادگان به تماشای این دیدار نشستند.
در دیگر بازی‌ها تیم استقلال ملاثانی هم با یک گل چادرملوی اردکان را از پیش رو برداشت تا با 11 امتیاز و قرار گرفتن در رده دوم، نزدیک‌ترین تعقیب کننده شمس آذر باشد.
در یکی دیگر از مهم‌ترین مسابقات هفته پنجم، دو تیم سابق لیگ برتری با هم روبرو شدند، در این دیدار که در تهران برگزار شد، فجر شهید سپاسی یک بر صفر مقابل سایپا به برتری رسید تا شاگردان مهدی رجب‌زاده با کسب دومین برد متوالی به جمع مدعیان برگردند و با کسب 9 امتیاز در رده سوم قرار بگیرند.
تیم امید وحدت یا شهرخودرو سابق در هفته پنجم، پنجمین شکست متوالی را کسب کرد و با نتیجه 6 بر صفر مغلوب دریای بابل شد تا روزهای سیاه این تیم ادامه داشته باشد، تیمی که با 28 گل خورده در 5 بازی و بدون گل زده در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد.
در سایر مسابقات هفته پنجم، خوشه طلایی ساوه 3 بر یک مقابل آرمان گهر پیروز شد، خیبر خرم‌آباد یک بر صفر ون پارس اصفهان را شکست داد، چوکای تالش و پارس جنوبی جم به تساوی بدون گل رسیدند و خلیج فارس ماهشهر و شهرداری آستارا هم با نتیجه مساوی یک - یک به کار خودشان پایان دادند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: