صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۳
مهر
۱۴۰۲

شماره
۵۴۴۳

امروز: ۳ (مهر) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Monday 2023 (Sep) 25

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف خودرو سرقتی و دستگیری سارق در کمتر از 6 ساعت خبر داد.
به گزارش خبرنگار هگمتانه، سرهنگ"هادی نجفی صالح" گفت: اخیرا و در حین گشت زنی مأمورین کلانتری 18 جورقان در اطراف پادگان انصار الحسین ( ع ) به شخصی که در حال بازکردن قطعات یک دستگاه خودرو پژو پارس بود مشکوک می‌شوند.
وی در ادامه گفت: با توجه به حرکات مشکوک این شخص مأمورین نسبت به استعلام پلاک خودرو اقدام و پس از قطعی بودن سرقت مأموران نسبت به دستگیری وی اقدام و خودرو را به کلانتری دلالت می‌نمایند و پس از تماس با مالک خودرو مشخص می‌گردد که در ساعت 3 صبح این خودرو سرقت و در ساعت 8:30 صبح کشف و این شخص جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی می‌گردد.
سرهنگ نجفی صالح گفت: از همشهریان عزیز خواستاریم با تمرکز بر هشدارهای پلیسی علی الخصوص در زمینه نگهداری از اموال خود یاری رسان ما در برقراری نظم و امنیت باشند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: