صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : محله ما صفحه 5 : محله ما صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : ایران و جهان صفحه 8 : فرهنگی

۳۱
شهریور
۱۴۰۱

شماره
۵۱۷۱

امروز: ۵ (مهر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Sep) 27

عناوین صفحه
هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: زمان آزمون و خطا گذشته است و مدیران شهرداری با روحیه جهادی در راستای برطرف کردن کاستی‌ها تلاش کرده و پای کار باشند.
به گزارش هگمتانه، محمود مسگریان در نخستین جلسه صحن شورا در سال دوم دوره ششم شورای اسلامی شهر همدان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) گفت: ایران اسلامی به مردم خود می‌بالد به مردمی که با اعتقادات مستحکم و مقاوم‌تر در پیروی از دین و ارزش‌های خود قرار گرفته‌اند و با شور و شعور حسینی نشان دادند که به حق ملت امام حسینند.
مسگریان ضمن تشکر از اعضای شورای شهر همدان در انتخابات داخلی سال دوم این شورا، اظهار کرد: با همدلی و وفاق این انتخابات صورت گرفت که این جای بسی خرسندی است.
وی اضافه کرد: با توجه به اهدافی که اعضای شورای اسلامی شهر همدان ترسیم کرده‌اند امید است آنچه را که قانون تعریف کرده و وظیفه آن‌هاست به نحو احسن محقق شود و این مهم میسر نمی‌شود مگر با نظارت دقیق نسبت به آنچه که در مدیریت شهری رخ می‌دهد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه مدیران باید با حرکت جهادی و تلاش روز افزون نسبت به آنچه که باید در رابطه با خدمت به مردم است عینیت بخشند، یادآور شد: زمان آزمون و خطا گذشته است باید با تلاش و جدیت تمام کاستی‌ها را برطرف کرد تا آنچه زیبنده شهر همدان است محقق شود.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) به رسالت و نقش خبرنگاران در جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران اذان گوی جامعه هستند و همیشه باید مورد حمایت قرار گیرند.
به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، اکبر کاوسی‌امید اضافه کرد: حمایت از رسانه‌ها و خبرنگاران باید هم توسط دولت و هم مدیریت شهری صورت پذیرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: