صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : فرهنگی صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۰
مرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۱۳۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Friday 2022 (Aug) 12

عناوین صفحههگمتانه، گروه ورزش: تیم والیبال پسران نوجوان همدان با انجام بازی‌های درخشان در یک قدمی فینال از صعود بازماند.
از سری مسابقات قهرمانی والیبال کشوری که از هفته گذشته در شیراز آغاز شده بود؛تیم پسران همدان با صعود به مرحله نیمه نهایی توانست مقام سوم کشوری را کسب کند.
در مرحله نیمه نهایی مسابقات تیم مازندران با نتیجه 3بر یک و غلبه بر نوجوانان همدان راهی فینال این مسابقات شد.
تیم نوجوانان همدان در این رقابت‌ها با تیم‌های فارس،هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد هم گروه بود که نوجوانان دلاور دیار الوند، در روز نخست این بازی‌ها با برد قاطع توانستند از سد تیم کهگیلویه و بویراحمد عبور کنند و با نتیجه 3بر صفر تیم حریف را شکست دهند.
همچنین در ادامه این مسابقات و در روز دوم پسران همدان در مقابل فارس، میزبان بازی‌ها با نتیجه 3بر صفر متحمل شکست شد تا با یک برد و یک باخت در یک بازی حساس و سرنوشت ساز و برای صعود از گروه مقابل تیم هرمزگان قرار گرفت.
تیم والیبال نوجوانان همدان برای نخستین بار در جمع 4تیم برتر مسابقات کشوری قرار گرفت همچنین باحضور در مرحله نیمه نهایی جواز حضور در لیگ دسته دوم کشور را کسب کرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: