صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : فرهنگی صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۲۰
مرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۱۳۶

امروز: ۲۱ (مرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Friday 2022 (Aug) 12

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان همدان از اختصاص 6 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار به امر آموزش اشتغال در کمیته امداد امام(ره) استان همدان خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های این نهاد آموزش اشتغال برای مددجویان جهت توانمندسازی آن‌هاست. به گزارش هگمتانه، رسول شیخی زاده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان، با اشاره به اینکه یکی از مؤلفه‌های اصلی در امر اشتغال بحث آموزش و برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه اشتغال برای مددجویان است، افزود: باید این دید را در افراد به وجود بیاوریم که هدف توانمندی خانواده است و با آموزش مهارت‌های شغلی می‌توان با کمترین هزینه بیشترین بهره را برد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان با اشاره به اینکه اعتبارات بسیار خوبی در حوزه اشتغال کمیته امداد امام(ره) به امر آموزش اشتغال اختصاص‌ یافته است، تصریح کرد: به جهت اینکه تسهیلات پرداختی منجر به ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان شود قبل از اجرای طرح‌های اشتغال مددجویی حتماً دوره‌های آموزشی برای آن‌ها برگزار می‌شود. شیخی زاده تصریح کرد: امسال 6 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار به امر آموزش اشتغال اختصاص یافته که 33 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و در شرایط کنونی داشتن مهارت و فراگیری فنون اشتغال ضروری بوده یکی از تعاملات این نهاد، مربوط به سازمان‌ها و نهادهایی است که بتوانند در زمینه ایجاد و بهبود اشتغال و توانمندی خانواده‌های مددجو با کمیته امداد امام(ره)همکاری کنند.
وی اعلام کرد: با توجه به رشد کاربران در فضای مجازی، مددجویان این نهاد با دریافت آموزش‌های لازم و مشاوره کسب و کار می‌توانند به عرصه فعالیت در مشاغل جدید وارد شوند.
وی ادامه داد: در سال گذشته 6 هزار مددجو با صرف هزینه 2 میلیارد و 700 میلیون تومان آموزش‌های فنی حرفه‌ای را فراگرفتند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: