صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۹
خرداد
۱۴۰۲

شماره
۵۳۵۵

امروز: ۹ (خرداد) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Tuesday 2023 (May) 30

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: سرپرست راهداری اداره کل راهداری و حمل و ‌نقل جاده‌ای استان همدان گفت: در صورت تأمین اعتبار، زیرگذر سه‌راه صالح‌آباد تا قبل از اربعین حسینی به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش هگمتانه، جواد نگاهداری با اعلام اینکه تاکنون پروژه حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: برای تکمیل پروژه به 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با بیان اینکه تأمین اعتبار این پروژه جزو درخواست‌ طرح‌های سفر هیأت دولت به همدان بود، افزود: پروژه زیرگذر سه‌راه صالح‌آباد از سال 96 آغاز به کار کرد و تاکنون 90 درصد پیشرفت داشته است.
نگاهداری اضافه کرد: یکی از پر اهمیت‌ترین نقاط استان همدان تقاطع شهید زارعی است، این نقطه یکی از محورهای ارتباطی ده‌گانه مهم کشور است که سه استان کرمانشاه، کردستان و همدان را به هم وصل می‌کند.
به نقل از ایسنا، وی با اشاره به اینکه این مسیر همچنین مسیر عبور زائرین عتبات عالیات است، بیان کرد: سال 96 پیمانکار قسمتی از فعالیت را آغاز و سازه پل ساخته شد و در سال 1400 نیز باقیمانده کار به سرانجام رسید و تنها حدود 10 درصد از پروژه باقی مانده است‌.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: