صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۹
خرداد
۱۴۰۲

شماره
۵۳۵۵

امروز: ۹ (خرداد) ۱۴۰۲ ◀ ◀ Tuesday 2023 (May) 30

عناوین صفحه

     مسعودی فر، رئیس اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفته: در حال حاضر 60 نفر به صورت قطعی مبتلا به بیماری وبا در کشور شناسایی شده اند که 42 مورد مربوط به استان کردستان، 15 مورد در کرمانشاه، دو بیمار در آذربایجان غربی هستند و یک مورد ابتلا در استان بوشهر است. همچنین تا به این لحظه هیچ فردی به دلیل ابتلا به بیماری وبا در کشور فوت نکرده است.
     قرار است عاملین اختلال اخیر در اینترنت به قوه قضائیه معرفی شوند. تخطی برخی پیمانکاران از دستورالعمل‌ها از جمله استفاده از مسیر کابل‌های فشار قوی برای شبکه‌های ارتباطی از علل اصلی اختلال اخیر در شبکه اینترنت پایتخت و برخی نقاط دیگر کشور است.
     داوود میرباقری فیلمنامه فیلم نامیرا را به دلیل تمجید رهبر معظم انقلاب از این رمان به رشته تحریر در آورده است. این فیلم را قرار است شهریار بحرانی کارگردان فیلم مریم مقدس جلوی دوربین ببرد. این فیلم درباره قیام امام حسین(ع) و حادثه روز عاشورا است.
     روزنامه فرهیختگان در گزارشی رسانه‌ای و قابل تامل اعلام کرده از بین 40 داوطلب برتر امسال کنکور تنها دو نفر، یکی در مدرسه دولتی و یکی دیگر هم در مدرسه نیمه دولتی درس خوانده‌اند و 29 داوطلب دیگر در مدارس استعدادهای درخشان و 9 نفر نیز در مدارس غیر انتفاعی تحصیل کرده اند البته نام همدانی‌ها هم در میان افراد برتر کنکور به چشم نمی‌خورد!ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: