صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۶
تیر
۱۴۰۱

شماره
۵۱۰۲

امروز: ۶ (تیر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (Jun) 27

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه ورزش: نخستین آکادمی تخصصی ورزش کشتی غرب کشور با مدیریت مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان المپیک 2004 آتن با نام سردار شهید حاج حسین همدانی افتتاح شد.
«مصطفی جوکار» مدیر این آکادمی تخصصی اظهار کرد: آکادمی تخصصی کشتی برای نخستین بار در غرب کشور و با همکاری شهرداری ملایر راه‌اندازی شده است.
وی بیان کرد: همراه با برادرم میثم مصطفی جوکار عضو سابق تیم ملی در المپیک 2008 پکن و قهرمان سابق آسیا این آکادمی را راه‌اندازی کرده‌ایم.
جوکار خاطرنشان کرد: این آکادمی در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید با نام سردار شهید حاج حسین همدانی در خانه کشتی مسعود مصطفی جوکار شروع به کار کرده است.
وی ارایه خدمات استعدادیابی از جمله پیکرسنجی، ارزشیابی عملکرد ورزشی، معاینات پزشکی، برنامه تمرینی، تست روانشناسی و برنامه حرکت اصلاحی را از ویژگی‌های این آکادمی برشمرد و گفت: نام نویسی از علاقه مندان از یکم تیرماه شروع و کلاس‌ها از چهارم تیرماه امسال آغاز خواهد شد.
جوکار یادآور شد: سینا چهاردولی، مصطفی رهام، فرید دژم خوی و بابک مرادی از چهره‌های صاحب نام و باتجربه نیز در این آکادمی همکاری لازم را خواهند داشت.
وی خواستار همکاری مسوولان اجرایی شهرستان ملایر و استان همدان در حمایت از این آکادمی تخصصی شد و افزود: هم اکنون خوابگاه نیاز اصلی آکادمی تخصصی کشتی است.
ملایر با داشتن قهرمانان کشتی المپیک، جهانی و آسیایی از شهرهای پرافتخار کشتی آزاد کشور به شمار می‌رود.

حمایت کنند، المپیکی می‌سازیم
نایب قهرمان کشتی المپیک 2004 آتن گفت: ورزش همدان به خصوص در رشته کشتی با حمایت مسوولان اجرایی توان بازگشت به بازی‌های المپیک و کسب نشان را دارد.
مسعود مصطفی جوکار روز چهارشنبه اظهار کرد: شهرستان ملایر دارای قهرمانان المپیک، جهانی و آسیایی است و می‌تواند بازهم به عنوان شهر المپیکی ورزش کشور به این افتخار برسد.
وی اضافه کرد: راه‌اندازی آکادمی تخصصی کشتی در ملایر آغازی برای بازگشت ورزش کشتی این استان به روزهای اوج گذشته خواهد بود اما انتظار داریم در این مسیر برنامه‌ریزی شده، مسوولان اجرایی نیز حمایت همه جانبه داشته باشند.
جوکار خاطرنشان کرد: در کنار این آکادمی تخصصی نیاز مبرم به ایجاد خوابگاه برای اقامت نخبه‌های کشتی داریم تا بتوانیم شرایط حرفه‌ای را در آموزش مهیا سازیم.
نایب قهرمان سابق کشتی المپیک یادآور شد: این آکادمی با اهداف مؤثر در شناسایی و پرورش استعدادها ایجاد شده و می‌توانیم همچون گذشته بازهم قهرمانان فراملی داشته باشیم.
وی بیان کرد: هم اکنون تجهیز سالن آکادمی در حال سپری شدن مراحل پایانی است ضمن اینکه کار ثبت نام را آغاز کرده ایم و ظرف روزهای آینده مربیان مطرح کشور برنامه‌های آموزشی خود را شروع می‌کنند.
جوکار با اشاره به اینکه آکادمی تخصصی کشتی در یکی از نقاط کم توسعه یافته شهرستان ملایر ایجاد شده و نظیر آن در غرب کشور وجود ندارد، گفت: بهترین امکانات و مربیان متخصص و حرفه‌ای را برای این آکادمی دعوت به کار کرده ایم.
نخستین آکادمی تخصصی ورزش کشتی غرب کشور با مدیریت مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان المپیک 2004 آتن با نام سردار شهید حاج حسین همدانی افتتاح شد.
آکادمی تخصصی کشتی برای نخستین بار در غرب کشور و با همکاری شهرداری ملایر راه‌اندازی شده است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: