صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۶
تیر
۱۴۰۱

شماره
۵۱۰۲

امروز: ۶ (تیر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (Jun) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه شهرستان: مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر با تکذیب کشف نقاشی گوزن در غار گفت: این نقاشی را ممکن است خود کارکنان غار طی سال‌های گذشته طراحی کرده باشند و تا یک باستان‌شناس آن را نبیند، قابل تأیید نیست، بنابراین شرکت فعلا این موضوع را تکذیب می‌کند.
به گزارش هگمتانه، پیرو مطلبی که در فضای مجازی مبنی بر کشف نقاشی قدیمی یک گوزن در غار علیصدر در حال انتشار است، موضوع را از مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر پیگیری کردیم‌.
کریم ملکی ضمن رد این مطلب اظهار کرد: اصلا موجود زنده‌ای در غار نبوده که نقاشی آن روی دیواره‌های غار باشد‌.
وی بیان کرد: این نقاشی را ممکن است خود کارکنان غار طی سال‌های گذشته طراحی کرده باشند و تا یک باستان‌شناس آن را نبیند، قابل تأیید نیست، بنابراین شرکت علیصدر فعلا این موضوع را تکذیب می‌کند.
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در پاسخ به اینکه چه زمانی قرار است باستانشناسی این نقاشی را ببیند تصریح کرد: کسی که این مطلب را درج کرده بارها اخبار ضد و نقیض از خود منتشر کرده و اصلا قابل اعتماد نیست.

ما به دنبال باستان‌شناس برای تأیید این نقاشی نیستیم و کسی که این مطلب را گذاشته خود باید این کار را انجام دهد
وی عنوان کرد: ما به دنبال باستان‌شناس برای تأیید این نقاشی نیستیم و کسی که این مطلب را گذاشته خود باید این کار را انجام دهد هرچند ممکن است ما نیز از یک کارشناس باستان‌شناس استفاده کنیم.
به نقل از فارس، وی در پاسخ به اینکه این نقاشی در کجای غار قرار دارد گفت: ما هم اطلاعی نداریم و مثل شما تازه این مطلب را دیدیم.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: