صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۶
تیر
۱۴۰۱

شماره
۵۱۰۲

امروز: ۶ (تیر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (Jun) 27

عناوین صفحه

    9 تیرماه پیکر مطهر 32 شهید تازه تفحص شده هم زمان با سالروز شهادت حضرت جواد الائمه (ع) به کشور باز می‌گردند.
    سردار اشتری در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب از عنایت ویژه ایشان به این نیرو و قدردانی ایشان از عکس العمل این نهاد در دستگیری سارقان بانک ملی تهران تشکر کرد.
    مقتدی صدر برای نخستین بار طی اظهاراتی اعلام کرده: برای اولین بار می‌گویم آنچه گفته می‌شود که علت کناره گیری ما از تشکیل دولت به دلیل تهدید ایران بوده دروغ بوده و صحت ندارد.
    معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از ثبت 80 گزارش مردمی از ساختمان‌های نا ایمن در وبگاه دادستانی کل کشور خبر داده و گفته مردم می‌توانند با مراجعه به وبگاه دادستانی کل کشور درخواست‌های خود را اعلام کنند.
    بانک مرکزی در راستای قانون انتشار اطلاعات و جزییات مربوط به تسهیلات و تعهدات، فهرست تسهیلات و تعهدات کلان جاری و غیر جاری شبکه بانکی را به روزرسانی کرد.
    رئیس دانشگاه بوعلی سینا در نشستی با استاندار و اساتید بسیجی از بحران‌های پیش روی دانشگاه‌ها در سال ۱۴۰۰ گفت که خوشبختانه با مدیریت صحیح مسائل مختلف حل شده است.
    حدود یک هزار و 850 مورد تغییر کاربری غیر مجاز در شهرستان همدان  در دست رسیدگی در مرجع قضائی است که این میزان تغییر کاربری لزوم  اقدامات پیشگیرانه در این زمینه را بیش از پیش آشکار می کند.
    کشف نقاشی قدیمی یک گوزن در غار علیصدر   در فضای مجازی مبنی در حال انتشار است که مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در واکنش به این موضوع گفته این نقاشی را ممکن است خود کارکنان غار طی سال‌های گذشته طراحی کرده باشند و تا باستان‌شناسان آن را تأیید نکنند قابل ارزش‌گذاری نیست و شرکت فعلا این موضوع را تکذیب می‌کند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: