صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۶
تیر
۱۴۰۱

شماره
۵۱۰۲

امروز: ۶ (تیر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (Jun) 27

عناوین صفحههگمتانه، گروه ایران و جهان: حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ماده 23 برقی شدن راه آهن همدان پیگیری شده و در حال مصوب شدن است.
حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگویی پیرامون وضعیت بودجه استان همدان و شرایط اقتصادی کشور و بررسی علل روند کند سرمایه‌گذاری در همدان با اشاره به اینکه مجلس خیلی حرف‌ها می‌تواند بزند و کارهای گوناگون می‌تواند انجام دهد، اظهار کرد: هر تحقیق و تفحصی یک سال کارها را تعطیل می‌کند چرا که تحقیق و تفحص برای مسائلی است که نمی‌توانیم‌ آن را کشف کنیم اما وقتی موضوعی را می‌دانیم نیاز به تحقیق و تفحص نیست.
وی درخصوص حمایت از مدیران استان با بیان اینکه مشی من حمایت از مدیران استان است نه از تفکر بلکه از اقدامات و فعالیت‌های آنها، ادامه داد: امسال باید همه مدیران استان یکپارچه به پاخیزند چراکه شاخص‌ها باید تغییر کنند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در رابطه با انتصاب مدیران استان افزود: به تمام وزرا بدون استثنا اعلام رسمی کرده ام که در مورد مدیران کل نظر من نظر استاندار همدان است.
وی با تأکید بر اینکه امروز هماهنگی خوبی بین‌ نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، اضافه کرد: یک عده افراد پر رو پست می‌خواهند که اگر به این افراد پست و سمت بدهیم طرفدار دولت می‌شوند و اگر پست و سمت ندهیم، ضد دولت می‌شوند.
حاجی بابایی در ادامه از اجرای برخی پروژه‌ها انتقاد کرد و با بیان اینکه سه سال از ساخت تراموا در همدان و مصوب شدن آن می‌گذرد، اضافه کرد: طرح ساخت تراموا هنوز به نتیجه نرسیده و می‌گویند باید بررسی کنیم‌ در همدان به تراموا نیاز داریم یا نیاز نداریم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: ماده 23 برقی شدن راه آهن همدان را پیگیری می‌کردیم‌ و در حال مصوب شدن است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: