صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۲
خرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۰۷۴

امروز: ۲ (خرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (May) 23

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: سهمیه استان همدان در سال جاری بازگشت 50 واحد صنعتی به چرخه تولید خواهد بود که از این‌تعداد سهمیه 40 واحد در شهرک‌صنعتی و بقیه در خارج از شهرک‌های صنعتی قرار دارند.
به گزارش هگمتانه، حمید بهزادی شریف با بیان اینکه در سال گذشته 50 واحد صنعتی غیرفعال استان همدان به چرخه تولید بازگشتند، اظهار کرد: در حال حاضر در استان همدان حدود 80 تا 100 واحد صنعتی تعطیل وجود دارد که فعال سازی دوباره این واحدها در دست پیگیری است.
وی در ادامه با اشاره به نبود کارخانه نئوپان در استان تصریح کرد: باید در این رابطه سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ورود پیدا کنند این بخش نیازمند جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی خواهد بود.
بهزادی شریف با بیان اینکه تاکنون در این رابطه موردی از سرمایه‌گذار بخش خصوصی نداشته‌ایم، افزود: اتحادیه درودگران استان یک طرح به روز برای راه‌اندازی کارخانه نئوپان در استان همدان تهیه کرده است که باید این طرح را به سازمان صنعت معدن استان برای بررسی ارائه دهد و در صورت قابل توجیه بودن طرح در اولویت‌های سرمایه‌گذاری قرار گرفته و تسهیلات یارانه‌ای هم به آن پرداخت خواهد شد.
به نقل از ایسنا، وی یادآور شد: با قرار گرفتن در اولویت سرمایه‌گذاری باید برای طرح نسبت به جذب سرمایه‌گذار از طریق سازمان صمت و یا از طریق نمایندگان اقدام شود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: