صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۲
خرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۰۷۴

امروز: ۲ (خرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (May) 23

عناوین صفحههگمتانه، گروه خبر همدان: در نشست شهردار و مدیران شهرداری با مدیران بانک سپه استان همدان بر بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری مشترک بین شهرداری و بانک سپه تأکید شد.
به گزارش هگمتانه، این نشست با هدف بررسی زمینه‌های سرمایه‌گذاری مشترک بین شهرداری و بانک سپه و تأمین منابع مالی پروژه‌های شهری برگزار شد.
شهردار همدان در این نشست با اشاره به مطالعات صورت گرفته در خصوص پروژه‌ها و طرح‌های مختلف شهرداری و سرمایه‌گذاری گفت: پیشبرد پروژه‌های کارخانه سیمان، پارکینگ آقاجانی بیگ، تأمین تنخواه پیمانکاران شهرداری، بیمارستان هزار تختخوابی و شهرک سلامت در دستور کار مدیریت شهری است.
سید مسعود حسینی ضمن تشریح برنامه‌های مدیریت شهری در بخش توسعه و عمران شهر همدان گفت: با همکاری و جذب سرمایه‌گذاران و مشارکت کنندگان دولتی و خصوصی سرعت توسعه شهر شتاب می‌گیرد و امیدواریم بانک سپه در تعامل با مدیریت شهری پیشگام باشد.
در ادامه رضا عسگری مدیر امور شعب بانک سپه نیز ضمن انتقاد از توسعه نیافتگی بخش مرکزی شهر همدان از آمادگی بانک سپه برای تعامل و همکاری با مدیریت شهری در راستای توسعه شهر همدان خبر داد و گفت: مساعدت‌های قانونی برای ایجاد بسترهای سرمایه‌گذاری مشترک و تأمین منابع مالی برنامه‌ها و پروژه‌های شهرداری را انجام خواهیم داد.
به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان، در پایان مقرر شد برنامه‌ریزی‌ها و جلسات کارشناسی و مشترک برای توسعه مشارکت و همکاری‌ها بین شهرداری و بانک سپه صورت بگیرد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: