صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۲
خرداد
۱۴۰۱

شماره
۵۰۷۴

امروز: ۲ (خرداد) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Monday 2022 (May) 23

عناوین صفحه


هگمتانه، گروه شهرستان: استاندار همدان با حضور در پایگاه امداد و نجات هلال احمر گردنه اسدآباد از نزدیک ضمن بررسی روند امدادرسانی و پاکسازی این محور کوهستانی، در جریان میزان آمادگی این مجموعه امدادرسان نیز قرار گرفت.
به گزارش هگمتانه، «علیرضا قاسمی‌ فرزاد» روز جمعه در پی بارش سنگین برف با حضور در گردنه‌ اسدآباد از پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر در این گردنه و اقدامات تیم‌های امدادرسانی این جمعیت، بازدید کرد و در جریان میزان آمادگی و نحوه خدمت‌رسانی به هموطنان در گردنه قرار گرفت.
وی در این بازدید از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی امدادگران و نجاتگران هلال احمر در امدادرسانی به در راه ماندگان و حادثه دیدگان قدردانی کرد.
استاندار همدان در این بازدید اظهار کرد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان همدان در آماده باش کامل قرار دارند و تیم‌های عملیاتی مجهز به تجهیزات زمستانی در پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای استان همدان شبانه‌روزی حضور دارند که در صورت نیاز خدمات امدادی ارائه می‌دهند.
به گفته قاسمی‌ فرزاد، برای اسکان موقت در راه ماندگان ناشی از برف و کولاک در جاده‌های استان همدان مکان‌هایی از قبل با هماهنگی مدیریت بحران و فرمانداران پیش‌بینی و آماده شده و کارکنان هلال احمر، امدادگر و نجاتگر در پایگاه‌ها و پست‌های امداد و نجات شبانه‌روزی آماده امدادرسانی در زمان لزوم هستند.
استاندار همدان همچنین چندین بازدید از مرکز مدیریت راه‌های استان که به صورت تصویری راه‌های مواصلاتی (جاده‌ای) استان را رصد و کنترل می‌کنند، داشت تا از نزدیک در جریان خدمت‌رسانی به هموطنان و مردم استان در ایام بارش برف سنگین قرار گیرد.
بارش برف و کولاک زمینی از روز پنج‌شنبه موجب محدودیت دید و مسدود شدن جاده‌های همدان به سمت کرمانشاه و سنندج شد همچنین تردد از مسیر همدان به سمت ملایر نیز امکان پذیر نبود.
درهمین ارتباط نفربرهای زرهی ارتش نیز با توجه به تدابیر استاندار همدان برای امداد رسانی به در راه ماندگان و کمک به خودروهای گرفتار در برف محورهای ارتباطی و گردنه‌های استان وارد عمل شدند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: