صفحه 1 : فرهنگی صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : شهروند کوچولو صفحه 8 : فرهنگی

۱۴
آذر
۱۴۰۱

شماره
۵۲۳۰

امروز: ۱۵ (آذر) ۱۴۰۱ ◀ ◀ Tuesday 2022 (Dec) 06

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمدعلی مرادیان را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب خوانی این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش هگمتانه، در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به محمدعلی مرادیان آمده است: نظر به شایستگی و آشنایی جنابعالی با حوزه کتاب و موضوعات مرتبط با آن و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی و کتاب خوانی منصوب می‌شوید.

اسماعیلی در این حکم ابراز امیدواری کرده است با بهره‌مندی از تجارب و آرای صاحب نظران و انگیزه و روحیه متعهدانه همکاران آن دفتر در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بازخوانی فعالیت‌ها در جهت انطباق با مأموریت‌ها و نیز توجه به اقتضائات جامعه نشر و نیازهای مخاطبان کتاب به منظور تدوین راهبرد پژوهش‌‌های کاربردی و مطالعات مرتبط را از مهم ‌ترین وظایف مرادیان دانسته است.

از سوابق اجرایی محمدعلی مرادیان می‌توان به عضو هیأت مدیرۀ شرکت چاپ و نشر بین‌الملل سازمان تبلیغات اسلامی، مسؤول دبیرخانۀ دائمی جایزۀ جهانی فلسطین و عضو شورای سیاست‌گذاری و دبیر اجرایی جایزۀ ادبی شهید سید علی اندرزگو اشاره کرد.

پیش از این ابراهیم حیدری عهده دار این مسؤولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: