صفحه 1 : ایران و جهان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۶
آذر
۱۴۰۰

شماره
۴۹۴۳

امروز: ۶ (آذر) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Saturday 2021 (Nov) 27

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا اظهار کرد: بیمارستان تخصصی زنان همدان در حال تکمیل شدن است و پیش‌بینی شده که تا قبل از پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

به گزارش هگمتانه، ابراهیم جلیلی با بیان اینکه از نظر منابع مالی مشکلی نداریم تأکید کرد: در حال حاضر پیگیر تجهیزات بیمارستان تخصصی و هماهنگی با هیأت امنا برای خریداری آن‌ها هستیم و تمام برنامه‌ریزی علوم پزشکی همدان این است که هر چه سریع‌تر این بیمارستان راه‌اندازی شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در پاسخ به سوالی مبنی بر شکایت برخی بیماران از خدمات‌رسانی بی‌کیفیت، اظهار کرد: اخیرا سامانه‌ای از سوی وزارت بهداشت برای بررسی شکایات بیماران طراحی شده که به محض بستری و مرخصی پیامکی برای آنان ارسال می‌شود و آن‌ها می‌توانند شکایات خود را به این سامانه ارجاع دهند.

وی ادامه داد: اینترن‌های بیمارستان فاطمیه به هیج‌وجه اجازه ارائه نظر مستقل در خصوص بیمار را ندارند و مسؤولیت کامل بیمار به عهده پزشک متخصص است.

جلیلی همچنین در خصوص کمبود متخصص بیهوشی خانم در بیمارستان فاطمیه گفت: نبود متخصص بیهوشی معضلی کشوری است و این موضوع را به وزارت بهداشت انعکاس داده‌ایم تا با ایجاد جاذبه‌ای زمینه را برای استقبال از این رشته فراهم کنند.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی شده است که بیمارستان تخصصی بانوان تک تخصصی نباشد و با فعال‌سازی بخش‌هایی همچون داخلی و اورولوژی سایر خدمات نیز به بانوان ارائه شود.

 

به نقل از تسنیم، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در خصوص نبود پارکینگ در بیمارستان فاطمیه گفت: با توجه به محدودیت فضا و نبود پارکینگ، برای کارکنان بیمارستان سرویس تدارک دیده شده است.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: