صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
شهریور
۱۴۰۰

شماره
۴۸۸۸

امروز: ۲۸ (شهریور) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Sunday 2021 (Sep) 19

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده ولی فقیه در استان همدان یکی از دلایل موفقیت برخی از واحدهای تولیدی را عدم وابستگی آنها به وام‌های بانکی دانست و اظهار کرد: واحدهای تولیدی باید با استفاده از ظرفیت کشورهای منطقه، به صادرات محصولات خود بپردازند.

به گزارش هگمتانه، آیت‌ا... حبیب الله شعبانی بعد از ظهر دیروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بوعلی، گفت: همراهی مسؤولان در مانع زدایی‌ها، مسیر تولید را هموار می‌کند.

وی با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در راستای افزایش تولید و اشتغال جوانان، اظهار کرد: هرگاه جوانان با همت خود و با روحیه جهادی وارد عرصه صنعت شده‌اند، شاهد موفقیت آنها بوده ایم.

امام جمعه همدان با اشاره به دیدار دو سال گذشته خود از یکی از واحدهای تولیدی، مطرح کرد: در هر حالی دو سال پیش این شرکت با 300 نیرو در حال فعالیت بود که امروز با وجود همه مشکلات اقتصادی و تحریمی، اما توانسته زمینه اشتغال بیش از 900 نفر را فراهم کند.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها مشکلاتی را برای صنعتگران به وجود آورده است، گفت: باید بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت‌ها، تحریم‌ها را به عنوان یک تهدید به فرصتی عالی تبدیل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه اقدام واحدهای تولیدی موفق مصداق یک کار جهادی است، عنوان کرد: واحدهای موفق باید در جامعه و به خصوص در بین جوانان معرفی شوند، تا به همه ثابت شود که در شرایط سخت اقتصادی و تحریمی هم می‌توان به کار تولیدی پرداخت و موفق بود.

وی افزود: البته همدلی و همراهی مسؤولان در موفق شدن یک واحد تولیدی بسیار مؤثر است و می‌توانند با مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌های خود مسیر را برای تولیدکننده هموار کنند.

آیت‌ا... شعبانی با تأکید بر اینکه حمایت و پیگیری مسؤولان نباید تنها به واحدهای نیمه تعطیل اختصاص یاید، گفت: با حمایت مسؤولان از مجموعه‌های موفق، می‌توان شاهد افزایش چند برابری ظرفیت اشتغال در این واحدها باشیم.

به نقل از تسنیم، وی یکی از دلایل موفقیت برخی از واحدهای تولیدی را عدم وابستگی آنها به وام‌های بانکی دانست و اظهار کرد: واحدهای تولیدی باید با استفاده از ظرفیت کشورهای منطقه، به صادرات محصولات خود بپردازند.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: