صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
شهریور
۱۴۰۰

شماره
۴۸۸۸

امروز: ۲۸ (شهریور) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Sunday 2021 (Sep) 19

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از منفی شدن بیوپسی دو نفر مشکوک به قارچ سیاه در همدان خبر داد.

به گزارش هگمتانه، ابراهیم جلیلی با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد مثبتی از قارچ سیاه در همدان نداشتیم، تصریح کرد: دو مورد مشکوک به عفونت قارچ سیاه در همدان داشتیم که با انجام آزمایشات و انجام بیوپسی نتیجه آزمایش آنها منفی شد، بنابراین تاکنون هیچ مورد مثبتی از قارچ سیاه در همدان نداریم.

وی ادامه داد: در استان همدان تیمی تشکیل شده که این تیم به صورت تخصصی کار می‌کنند و اگر مورد مشکوکی از قارچ سیاه مشاهده شود، به‌طور جدی موضوع پیگیری می‌شود و بیمار تحت درمان قرار می‌گیرد.

جلیلی در بخش دیگری از سخنان خود از برابری ترخیص و پذیرش روزانه بستری کرونایی‌ها در طول روز خبر داد و اظهار کرد: در روزهای گذشته میزان بستری نسبت به ترخیص بیشتر بود اما در حال حاضر میزان ترخیص و پذیرش بیماران در بیمارستان‌ها برابر شده و 250 نفر که ترخیص می‌شوند، به همان تعداد نیز پذیرش داریم.

این مسؤول گفت: با توجه به اینکه در شرایط شکننده‌ای قرار داریم، کوچک‌ترین غفلت و سهل انگاری توسط مردم افزایش میزان مراجعه را به دنبال دارد، بنابراین با توجه به شیوع بیماری همچنان بر رعایت فاصله فیزیکی تأکید داریم.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: