صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : پزشکی و سلامت صفحه 8 : فرهنگی

۲۷
شهریور
۱۴۰۰

شماره
۴۸۸۸

امروز: ۲۸ (شهریور) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Sunday 2021 (Sep) 19

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با حضور در دفتر روزنامه هگمتانه با اشاره به ضرورت هم پوشانی رسانه‌ای و پرهیز از اختلاف درون گفتمانی و متمرکز شدن بر روی رفتار دشمن بر اهمیت توجه به رسانه‌های محلی غیررسمی و سامان‌دهی آنها تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار هگمتانه، ظهر پنجشنبه، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور به همراه مسؤول بسیج رسانه استان همدان در دفتر روزنامه هگمتانه حضور یافتند و نشستی با سرپرست روزنامه هگمتانه و همکاران این مجموعه داشتند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در این نشست به سابقه روزنامه هگمتانه اشاره کرد و با بیان اینکه هگمتانه اولین روزنامه همدان بوده و این موضوع قابل تحسین است، اظهار کرد: اینکه روزنامه هگمتانه طی این سال‌‌ها به طور مرتب در شرایط سخت کرونا و وضعیت اقتصادی چاپ شده نیز قابل تحسین است.

مسعود بصیری با اشاره به اینکه روزنامه هگمتانه همکاری بسیار خوبی را با بسیج رسانه استان و کشور دارد، گفت: صفحه اول روزنامه هگمتانه را همواره در فضای مجازی رصد می‌کنم و از مطالب آن لذت می‌برم.

وی با قدردانی از درنظرگیری صفحه با موضوعیت ایثار و شهادت و با عنوان همه دانا در روزنامه هگمتانه و پرداختن به این موضوع، تصریح کرد: اینکه روزنامه هگمتانه به حوزه ایثار و شهادت می‌پردازد و در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارد قابل تقدیر است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در ادامه سخنانش بر اهمیت سامان‌دهی رسانه‌های غیررسمی تأکید کرد و گفت: برخی رسانه‌های غیررسمی در فضای مجازی وجود دارد که مردم اخبار و حوادث را از این رسانه‌ها دنبال می‌کنند و این رسانه‌ها باید سامان‌دهی شوند. وی در همین رابطه تصریح کرد: بسیج رسانه باید به رسانه‌های محلی غیررسمی توجه کند و مسؤولی را برای این رسانه‌ها انتخاب کند و به صورت ابلاغ در بسیج رسانه اجرا شود.

بصیری عنوان کرد: این با هم بودنمان است که ما را قدرتمند می‌کند و نه تیراژ و نه پول و نه ساختمان؛ ما خیلی مشغولیم و بدتر از همه این که به جای اینکه به دشمن مشغول باشیم به هم مشغولیم و این خوب نیست و آنچه که ما را موفق می‌کند با هم بودن، پرهیز از اختلاف داخلی و متمرکز شدن بر روی دشمن است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: