صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳
مرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۴۹

امروز: ۴ (مرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2021 (Jul) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: نهضت بزرگ خانه‌سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم.

به گزارش هگمتانه، محسن رضایی عصر دیروز در جریان پخش برنامه‌های تبلیغاتی خود از صداوسیمای مرکز همدان اظهار کرد: هنر امام(ره) و انقلاب اسلامی این بود که با کمک عشق به وطن و اسلام همه ایرانیان را دور هم جمع کرد و انسجام به وجود آورد و دوباره همه با هم یکی و واحد شدیم و روی قامت خود ایستادیم، اما متأسفانه سیاست‌های نادرست دولت‌ها در این دو سه دهه اخیر باعث شد این توانایی عظیم و قامت بلند ایران خم شود و در برابر مشکلات احساس ناتوانی و ناامیدی دست دهد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه ما دوباره می‌خواهیم قیام کنیم و روی پای خود بایستیم و روی قامت خود حرکتی نو آغاز کنیم با دولتی نو؛ عنوان کرد: امام بزرگوار در انقلاب اسلامی اقوام و همه استان‌ها را دور هم جمع کرد و اتفاق بزرگی را ایجاد کرد و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید به طوری که نه غرب و نه شرق نتوانستند در برابر ملت ایران بایستند.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) برای بار دوم باز هم همگان را دور هم جمع کرد و جنگ تحمیلی را که پنج استان ایران در آن اشغال شده بود و بیش از 50 کشور از صدام حمایت می‌کرد، به زباله‌دان تاریخ فرستاد.

رضایی با طرح این سوال که آیا نمی‌توانیم بار دیگر همه استان‌ها و اقوام را دورهم جمع کنیم و دوباره حرکت سومی را آغاز کنیم؟ که حتما شدنی است افزود: با وجود رهبر فرزانه انقلاب و جوانان غیرتمندی که در دل شما ملت عزیز است چرا نتوانیم، بنابراین برای بار سوم قیام می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه قیام فرهنگی، اقتصادی، قیام پیشرفت‌های بزرگ، زندگی‌های بهتر، تشکیل دولت وحدت ملی، قیام برای ایرانیان که ایرانی هستند باید شکل گیرد اظهار کرد: شهروند درجه یک و دو در قاموس انقلاب اسلامی معنای ندارد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: برخلاف اینکه برخی جریانات خاص دنبال این هستند این طور القا کردند که انتخابات مهندسی شده باشد و فردی بیرون بیاید بلکه این شما هستید که انتخاب می‌کنید و انتخاب اصلی در دست شماست.

وی با اشاره به اینکه قیام سوم قیام بهزیستی، زندگی بهتر، سربلندی کشاورزان، کارگران، معلمان و بازنشستگان، قیام زدودن غم و غصه از چهره همه ایرانی‌ها برای پیشرفت ملت ایران است گفت: همه با هم حرکت می‌کنیم و ایران برای همه، دولت برای همه، ثروت برای همه، زندگی برای همه و قدرت برای همه را محقق می‌کنیم که با تکیه به حضور شما شدنی است.

رضایی گفت: اگر در استانی سپرده‌هایی در بانک‌ها گذاشته می‌شود، باید در همان استان خرج شود نه اینکه 40 درصد آن به تهران بیاید، در تهران ارز شود و از کشور خارج شود زیرا قرار نیست تهران استان‌ها را استثمار کند و از خارج نیز تهران را‌ استثمار کنند.

وی نسخه واحد نوشتن از تهران را به معنای نادیده گرفتن ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هر استان دانست و گفت: دولت ما دولت اقدام و تحول متناسب با ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و توانایی‌های هر استان نسخه پیشرفت و بهبود آن استان را تهیه کرده و اجرا خواهیم کرد.

رضایی با بیان اینکه یارانه 450 هزار تومانی برای همه استان‌ها خواهد بود خاطرنشان کرد: ما اختیارات تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را در زمینه اقتصاد را به همان استان‌ها می‌دهیم تا مناطق و قطب‌های اقتصادی به وجود بیاید.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: در دولت اقدام و تحول استانداران از مردم همان استان انتخاب می‌شوند، کدام استان است که مردان و زنان بزرگ نداشته باشد؟ سرزمین ایران در هر قومی مردان و زنان بزرگی دارد که مورد غفلت واقع شده است.

وی با بیان اینکه نهضت بزرگ خانه‌سازی ایرانیان را راه‌اندازی می‌کنیم خاطرنشان کرد: امروز هزینه هر مترمربع ساختمان از سه و نیم تا 5 و نیم میلیون تومان است که هزینه یک خانه 80 متری 320 میلیون تومان تمام می‌شود که هر خانواده با آورده 10 درصد آن معادل 30 میلیون تومان می‌تواند خانه‌دار شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: مابقی هزینه خرید خانه نیز طی وام بانکی و وثیقه همان خانه خریداری شده، تأمین می‌شود و سود وام نیز توسط بانک پرداخت می‌شود که در کشورهای خارجی نیز همینطور است.

وی با بیان اینکه مسئله ازدواج و اشتغال جوانان برای من بسیار مهم است گفت: اینکه زنان در خانه کار کنند اما حقوق خانه‌داری برای آنها لحاظ نشود، درست نیست آیا تربیت فرزندان آینده شغل نیست؟ بنابراین دولت ما تمام خانم‌های خانه‌دار را 6 ماه آموزش می‌دهد که سه ماه در تربیت فرزند و 3 ماه حفظ سلامت و بهداشت است، برای گروه اول که دو تا فرزند بیشتر داشته باشند حقوق پرداخت می‌کنم.

 ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: