صفحه 1 : شهرستان صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : اندیشه صفحه 8 : فرهنگی

۳
مرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۴۹

امروز: ۴ (مرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Monday 2021 (Jul) 26

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: اعمال ممنوعیت تردد شبانه وسایل نقلیه روزهای 27، 28 و 29 خرداد به منظور برگزاری انتخابات و همچنین امکان حضور مردم در پای صندوق‌های رای در این شهرستان اعمال نخواهد شد.

به گزارش هگمتانه، سرهنگ فرخ جمالی روز سه شنبه افزود: طرح محدودیت تردد شبانه براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس، از ساعت 22 تا سه بامداد اجرا می‌شود و تردد خودروها در این بازه زمانی تخلف محسوب شده و متخلفان جریمه و اعمال قانون می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تخلف تردد خودروها در این ساعات از شبانه روز با استفاده از دوربین‌های هوشمند نظارتی و همچنین نیروهای پلیس ثبت می‌شود، اظهار کرد: این طرح در روزهای پنجشنبه (قبل از انتخابات)، جمعه (روز برگزاری انتخابات) و شنبه (روز بعد از انتخابات) با توجه به برگزاری انتخابات و افزایش ترددهای ضروری اجرا نمی‌شود و تردد شبانه خودرویی شهروندان در این سه روز بلامانع است.

رئیس پلیس راهور شهرستان همدان تأکید کرد: البته محدودیت ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ممنوع است و خودروهای متخلف اعمال قانون می‌شوند.

وی همچنین با اشاره به ممنوعیت نصب هرگونه بنر تبلیغاتی بر روی تابلوهای راهنمایی و رانندگی، گفت: براساس ماده 207 آئین نامه راهنمایی و رانندگی، نصب و ترسیم هرگونه علامت، پلاک‌های متفرقه، نقوش، آگهی و عکس بر روی شیشه و یا بدنه خودرو به واسطه جلب توجه دیگر رانندگان و افزایش احتمال بروز سانحه نیز ممنوع است.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: