صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۱۹

امروز: ۲۸ (خرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Jun) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه ورزش: تیم شهرداری همدان در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور از گروه یک به پیروزی دیگر دست یافت تا همچنان به صدرنشینی خود و نزدیک شدن به لیگ یک ادامه دهد.

شاگردان طلایی منش در دیداری که حریف چیزی برای از دست دادن نداشت و تلاش کرد تا از این میزبانی برای خود سود ببرد، دست به کار بزرگی زدند و آوالان را در زمین خود تسلیم کردند.

تیم شهرداری همدان با ارائه یک بازی منسجم و هماهنگ توانست یک بر صفر مقابل آوالان به پیروزی دست یابد.

امیر ابراهیم بیگی گلزن شهرداری همدان در این بازی سه امتیازی بود تا نماینده همدان همچنان با اقتدار به صدرنشینی خود ادامه بدهد.

محمد صابری زاده، علی فراهانی، مجید شعبانی، امیرحسین پورقاسمی، امیر ابراهیم بیگی، علی بیرانوند، مهدی خلج، آرمین طلایی‌منش، محمد عباس تبار، هادی موثق، امیرمحمد نسایی ترکیب تیم شهرداری در این بازی را تشکیل دادند.

مهدی باشی، کیوان مارابی، فرشاد جلیلوند، بلال وکیلی،پارسا خراسانی، مسلم فریدی، میثم باشوکی،حامد رضایی، علی منتشلو، سهند اسدی، عرفان شرفی برای تیم آوالان در این بازی به میدان رفتند.

نکته جالب توجه اینجا بود که یکی از بازیکنان شهرداری همدان توسط داور اخراج شد و داور این دیدار 8 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم لحاظ کرد اما تیم شهرداری با بازی مالکانه موفق شد میزبان خود را شکست دهد.

شاگردان طلایی منش با این برد مهم 40 امتیازی شدند و به لیگ یک چشمک زدند!ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: