صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۱۹

امروز: ۲۸ (خرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Jun) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان جایزه ویژه ششمین جشنواره داستان‌نویسی پیامبر خاتم(ص) را دریافت کرد.

به گزارش هگمتانه، مراسم اختتامیه ششمین جشنواره داستان‌نویسی پیامبر خاتم(ص) به همت دفتر نشر فرهنگ اسلامی به صورت مجازی برگزار و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد که در این مراسم عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان جایزه ویژه ششمین جشنواره داستان‌نویسی پیامبر خاتم(ص) را دریافت کرد.

در این جشنواره تعداد 195 اثر در بخش کودک و نوجوان و 346 اثر در بخش دانش‌آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که سهم استان همدان در این جشنواره هفت داستان از 6 عضو نوجوان مراکز فرهنگی‌هنری بود که پس از بررسی، تعداد پنج اثر به مرحله نهایی راه پیدا کرده و سه اثر نامزد دریافت جایزه شد.

هیات داوران جایزه ویژه خود را به داستان «یک لقمه نان از لابه‌لای کوه‌ها» نوشته الهه شعبانلو عضو کارگاه ادبی مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 3 همدان اختصاص داد.

گفتنی است جشنواره خاتم از سال 1394 توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود و جایزه‌ آن به داستان‌های کوتاه و روایت‌های داستانی با الهام از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم(ص) به استناد روایات معتبر و با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان اعطا می‌شود.

این سومین سال است که مربی و اعضای کارگاه ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در این جشنواره موفق به دریافت جایزه می‌شوند.



ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: