صفحه 1 : محله ما صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : محله ما صفحه 8 : فرهنگی

۲۶
خرداد
۱۴۰۰

شماره
۴۸۱۹

امروز: ۲۸ (خرداد) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Friday 2021 (Jun) 18

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: فرمانده سپاه ناحیه همدان بیان کرد: باید دولتی در رأس کار قرار گیرد که انقلاب را به مسیر اصلی خود برگرداند.

به گزارش هگمتانه، فرمانده سپاه ناحیه همدان در جمع فرماندهان پایگاه‌های بسیج همدان انتخابات پیش رو را بسیار با اهمیت خواند و تأکید کرد: وظیفه بسیج در این انتخابات تنها تبیین و روشنگری بوده و به هیچ وجه ورود مصداقی در حمایت از افراد نخواهد داشت.

سرهنگ پاسدار علی بقایی اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی پیش رو از جهاتی حائز اهمیت است، که باید به آنها توجه ویژه‌ای نمود.

بقایی گفت: یکی از موضوعات مهم این است که این انتخابات، اولین انتخابات در چهل سال دوم انقلاب اسلامی، برای تشکیل دولت اسلامی و استقرار شورای کارآمد است.

وی با توجه به شرایط کرونایی که در آن قرار داریم گفت: دشمنان به دنبال آن هستند که به بهانه کرونا با عملیات روانی بر روی عموم مردم، حضور مردم در پای صندوق‌های رای را کم رنگ کنند، لذا باید مراقبت‌های بهداشتی و پیش‌بینی‌های لازم را برای این موضوع داشته باشیم.

بقایی گفت: نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت بوده این است که ما به سمت قله در حرکتیم و ضرورت دارد، بتوانیم با انسجام بیشتر کارآمدی بیشتر نظام اسلامی را تثبیت کنیم.

وی بیان کرد: بحث بعدی، محور مقاومت و جبهه مقاومت است که روز به روز به پرچمداری ایران اسلامی در حال قدرت گرفتن است و دشمنان در صدد تخریب آن هستند لذا تشکیل دولت انقلابی نقشه دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه دولت مستقر، عمده توانش را در سیاست خارجی و برجام گذاشت و متأسفانه نتیجه چندانی نداشت، باید دولتی در رأس کار قرار بگیرد که بتواند این انقلاب را به مسیر اصلی خود برگرداند، به توان داخلی تکیه زده و نظامی کارآمد را رقم بزند.

بقایی گفت: وظیفه بسیج این است که این موضوعات را برای عموم مردم تبیین کند تا در انتخابات شوراها و هم در انتخابات ریاست جمهوری، شاهد حضور حداکثری باشیم و نخبگان و متخصصان و افراد پویا و با نشاط و انقلابی در راس کار قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه بسیج تنها تبیین و روشنگری است و به هیچ وجه ورود مصداقی و حمایت از داوطلب خاصی چه در شوراها و چه در ریاست جمهوری نخواهد داشت.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: