صفحه 1 : ورزش صفحه 2 : خبر همدان صفحه 3 : شهرستان صفحه 4 : خبر همدان صفحه 5 : ایران و جهان صفحه 6 : ورزش صفحه 7 : همه دانا صفحه 8 : فرهنگی

۲۱
اردیبهشت
۱۴۰۰

شماره
۴۷۹۱

امروز: ۲۱ (اردیبهشت) ۱۴۰۰ ◀ ◀ Tuesday 2021 (May) 11

عناوین صفحه

هگمتانه، گروه خبر همدان: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند احداث برخی واحدهای مسکونی افراد ضایعه نخاعی نیمه کاره مانده که اعتبار مورد نیاز برای اتمام کار و تحویل به متقاضیان را تأمین می‌کنیم.

به گزارش هگمتانه، حمیدرضا حاجی بابایی روز پنجشنبه در جلسه بررسی موانع و مشکلات پروژه مسکن افراد ضایعه نخاعی شهرستان همدان، اظهار کرد: این پروژه برای تکمیل و تحویل به سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که در رایزنی با دستگاه‌های اجرایی مرتبط به زودی تأمین می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در ادامه راه با مشکلات مدیریتی مواجه شده که آن را به حاشیه برده است.

نماینده مردم همدان در خانه ملت از بهزیستی خواست مدیریت کار را به عهده بگیرد و بر ادامه عملیات ساخت و ساز نظارت داشته باشد.

فرماندار همدان نیز با بیان اینکه شرکت تعاونی مسکن ضایعه نخاعی‌ها در سال 91 تشکیل شده است، گفت: هزار و 626 مترمربع زمین در اختیار این تعاونی قرار گرفت.

محمدعلی محمدی افزود: احداث 36 واحد در زمین فوق از سال‌ها پیش آغاز و تاکنون 18 واحد تکمیل و به اعضا تحویل داده شده است.

وی تصریح کرد: باقی مانده این واحدهای مسکونی نیز 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در ادامه راه با مشکلاتی مواجه شده که به آنها رسیدگی می‌کنیم.

محمدی از اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان خواست انتخابات برای تعیین هیأت مدیره جدید این تعاونی را در اسرع وقت برگزار کند تا تیم مدیریتی جدید با اراده و همت بیشتری وارد عمل شود.

فرماندار همدان تجهیز آسانسور را برای تردد افراد ضایعه نخاعی ضروری دانست و گفت: پیمانکار پروژه نصب آسانسور را در اولویت قرار دهد.ارسال ديدگاه

نام:
پست الکترونیکی:
کد امنیتی:
ديدگاه: